امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 11:15:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9902

تاریخ انتشار : 05/10/1393 - 18:51

امام جمعه جویبار:

9دی روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بود

امام جمعه جویبار گفت: 9دی روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بوده و متعلق به گروه یا جریان خاصی نیست.

9دی روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بود

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به سالروز حماسه 9دی اظهار داشت: 9دی 1388 روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بود و روزی بود که متعلق به گروه یا جریان خاصی نیست.

وی با بیان اینکه پیام 9دی اعتلای نظام در راستای اطاعت از رهبری بود تصریح کرد: اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران در صورتی محقق می شود که که فریاد لبیک به امام و رهبری هیچ گاه خاموش نشود.

امام جمعه جویبار با اشاره به این موضوع که باید ریشه حوادث 1388را از ده سال قبل از آن بررسی کنیم خاطر نشان کرد: بسیاری از افراد و برخی رسانه‌ها از 10 سال قبل در حال برنامه‌ریزی و زمینه‌ سازی برای ظهور حوادث فتنه 1388 بودند و برای آنها واژه تقلب یک رمز بود.

وی افزود: متاسفانه برخی از افراد در داخل دانسته یا نداسته هیزم این آتش شدند و آب در آسیاب دشمن ریختند و با حرفهایشان از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران عبورکردند که بحمدالله با هوشیاری مردم ولایت پذیر و هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری نقشه فتنه گران و حامیان خارجی آنها خنثی شد.

خطیب نمازجمعه جویبار با انتقاد از برخی افراد که خواستار بخشش و تطهیر فتنه گران هستند تأکید کرد: امروز عده‌ای حرف از وحدت و بخشش و برگرداندن صحنه گردانان اصلی فتنه هستند، کسانی که به دنبال گسستن پیوند قوی بین مردم و ولایت بودند، اما باید به آنها گفت هرکس بخواهد خدشه ای بر پیوند ملت و رهبری وارد کند این مردم هستند که با مشت های محکم بر دهان آنان خواهند کوبید.

وی افزود: کسانی که به دنبال برگرداندن این افراد با مناصبی در جامعه هستند قطعا  به مردم، رهبری و شهیدان خیانت می کنند.

حجت الاسلام قلی پور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) به شرایط سخت در دوران این امام اشاره و عنوان کرد: دو دلیل سبب شد که شرایط سخت و خفقان در دوران امام حسن عسگری (ع) حاکم شود اول اینکه توفیقاتی که شیعیان در عراق بدست آورده بودند و دوم اینکه ترس خلفای عباسی از تولد فرزند امام عسگری(ع) که روایت های متعددی شده بود که تمام حکومت های ظالم را ازبین خواهد برد.

انتهای پیام / م.رحمانی

دیدگاه شما در مورد : 9دی روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بود

9دی روز تجلی بصیرت و پیوند مردم با ولایت بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS