امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 09:02:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9732

تاریخ انتشار : 26/09/1393 - 09:13

امام جمعه جویبار:

از حقوق خود در مذاکرات عقب نشینی نمی‌کنیم/حامیان فتنه در استان مازندران لجن پراکنی می‌کنند

امام جمعه جویبار گفت: آمریکا زیاده خواه است اما ما از حقوق مسلم خود در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد.

از حقوق خود در مذاکرات عقب نشینی نمی‌کنیم/حامیان فتنه در استان مازندران لجن پراکنی می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین محمداسماعیل قلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، به زیاده خواهی‌های برخی از مقامات آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و اظهار داشت: در روزهای گذشته جو بایدن یکی از مقامات ارشد آمریکا در یک سخنرانی گفته بود؛ «برای ما در مذاکرات هسته ای حفظ منافع اسرائیل در اولویت قرار دارد».

وی افزود: آمریکایی‌ها با این حرف‌ها نشان داده‌اند که به دنبال ایجاد مشروعیت برای اسرائیل هستند.

امام جمعه جویبار ادامه داد: اما امام خمینی(ره) به ما آموخت که اسرائیل یک غده سرطانی است و باید برای همیشه از نقشه جغرافیایی محو شود.

وی با بیان اینکه نباید به مذاکرات هسته ای خوش بین بود، تصریح کرد: با روند و سیاستی که آمریکا در پیش گرفته است نباید به این مذاکرات خوش بین بود، چراکه آنها به دنبال حفظ منافع خود و رژیم صهیونیستی هستند.

قلی پور افزود: در مقابل همه این زیاده خواهی‌ها، ما به مذاکرات هسته‌ای ادامه می دهیم تا به دنیا  اعلام کنیم که نظام جمهوری اسلامی ایران خواهان صلح، دوستی و گفت‌وگو است و یک قدم نیز از حقوق مسلم خود عقب نخواهیم نشست.

وی با اشاره به اینکه  تناقض رفتار آمریکا در برابر ایران آشکار و مشخص است، خاطرنشان کرد: آنها در مذاکرات هسته‌ای علی‌الظاهر نرمش و انعطاف نشان می‌دهند اما از طرف دیگر با عربستان ائتلاف می‌کنند و سیاست کاهش قیمت نفت را اجرا کردند چراکه می دانند فروش نفت نیمی از بودجه کشورهای ایران و روسیه را تامین می‌کند و بر همین اساس قیمت نفت را به پایین ترین سطح خود در 4 سال گذشته رسانند.

امام جمعه جویبار بهترین راه حل در برابر توطئه‌های اقتصادی دشمنان را اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب مطرح کردند بهترین راه برای مقابله با دشمن است.

وی افزود: در کنار مذاکرات و کارهای دیگر باید به توانایی‌های درونی خود تکیه کنیم و با افزایش و حمایت از تولید داخلی و همچنین افزایش کیفیت محصولات داخلی، اقتصاد خود را از وابستگی به نفت جدا سازیم.

قلی پور با انتقاد از سخنرانی برخی از افراد در روز دانشجو، اظهارداشت: ۱۶ آذر نماد مبارزه با استکبار و استبداد آمریکایی است اما برخی از افراد در سخنرانی‌های خود از همه موضوعات صحبت کردند به جز آمریکا.

وی با اشاره به اینکه شعار همیشگی ما مرگ بر آمریکا است، ادامه داد: چرا در روزی که نماد مبارزه با آمریکا است نباید از دشمن اصلی خود حرفی بزنیم.

امام جمعه جویبار در پایان با انتقاد ازسخنرانی برخی از حامیان فتنه 88 در مازندران، تأکید کرد: در روزها و هفته‌های گذشته شاهد بودیم که برخی ازافرادی که در فتنه ۸۸ صحنه گردان بودند دراستان علوی مازندران لجن پراکنی می کنند.

وی افزود: این افزاد وقیهانه خواهان رفع حصر موسوی و کروبی دو تن از سران اصلی فتنه 88 هستند، به همین دلیل دستگاه‌های امنیتی باید با این افراد برخورد کنند و اجازه سخنرانی و فعالیت را به چنین افراد معلوم الحال ندهند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : از حقوق خود در مذاکرات عقب نشینی نمی‌کنیم/حامیان فتنه در استان مازندران لجن پراکنی می‌کنند

از حقوق خود در مذاکرات عقب نشینی نمی‌کنیم/حامیان فتنه در استان مازندران لجن پراکنی می‌کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS