امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 16:45:58
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9539

تاریخ انتشار : 15/09/1393 - 19:24

امام جمعه جویبار:

در روز دانشجو اولین حرکت ضد آمریکایی در ایران شکل گرفت/لیگ جهانی کشتی آزاد در سطحی بالا برگزار شد

امام جمعه جویبار گفت: در روز 16 آذر با بصیرت بالای دانشجویان اولین حرکت ضد آمریکایی در ایران شکل گفت.

در روز دانشجو اولین حرکت ضد آمریکایی در ایران شکل گرفت/لیگ جهانی کشتی آزاد در سطحی بالا برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور عصر شنبه در جلسه شورای اداری جویبار با گرامی‌داشت روز دانشجو اظهار داشت: روز 16 آذر روز مبارزه با ظلم و استکبار است، چرا که اولین حرکت ضد آمریکایی توسط دانشجویان در این روز شکل گرفت.

وی با اشاره به بصیرت بالای دانشجویان، افزود: دانشجویان در این روز نشان دادند که علاوه بر اینکه اهل دانش هستند ، با آگاهی و بصیرتی باور نکردنی آنجایی که انحرافی ببینند با ایجاد یک جنبش با آن مقابله می‌کنند.

امام جمعه جویبار در ادامه با تشکر از مردم جویبار به دلیل مهمان نوازی و میزبانی خوب در لیگ جهانی کشتی آزاد گفت: مردم جویبار علاقه زیادی به کشتی دارند اما هنگامی که مسئولان این شهرستان گفتند سالن کوچک است و از تجمع در ورودی سالن مسابقات خودداری کنند با کمال میل قبول و فضایی امن را برای برگزاری مسابقات محیا کردند.

وی افزود: با همدلی و وحدتی که برای برگزاری نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد برگزار شد بسیاری از دوستان و دشمنان وادار شدند که اصل برگزاری مسابقات را تشویق کنند.

قلی‌پور با اشاره به اینکه جویبار پتانسیل و توانمندی این را داشت که یک تیم بومی را به این مسابقات بفرستد، تصریح کرد: باید یک تیم بومی از جویبار تشکیل می‌شد و اسپانسر مسابقات فقط در نامگذاری تیم نقش داشته باشد که به دلایل مختلف این کار انجام نشد.

وی افزود: خوشبختانه این مسابقات در سطحی عالی برگزار شد و نشان داد که ظرفیت جویبار بسیار بالا است و توانایی برگزاری مسابقات بزرگتر را نیز دارد.

امام جمعه شهرستان جویبار به دو اتفاق خوب که در مدت زمان کوتاهی در جویبار اتفاق افتاده است، اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره جویبار پایتخت کشتی ایران و برگزاری مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد نشان از توانمندی بالای این شهرستان بوده است.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ جهانی کشتی دارای سه بعد برگزاری، فنی و حمایت مالی بوده است، اظهارداشت: برخی از افراد در برگزاری مسابقات لیگ جهانی کشتی هیچ نقشی نداشتند ولی بعد از اتمام مسابقات شروع به تبلیغات و نصب بنر در سطح شهرستان کردند.

قلی‌پور در پایان با تذکری مجدد در مورد شهدای گمنام تأکید کرد: متاسفانه برای همه کارها در شهرستان جویبار بودجه و پول مورد نظر وجود دارد اما برای ساخت مقبره شهدای گمنام بهانه تراشی می‌شود.

وی افزود: ما ثابت کردیم در بدترین شرایط هم اگر بخواهیم میتوانیم کارهای بزرگ انجام دهیم، برای ساخت مقبره شهدای گمنام هم اگر همه دست به دست یکدیگر بدهیم می‌توانیم این کار را به پایان برسانیم.

دیدگاه شما در مورد : در روز دانشجو اولین حرکت ضد آمریکایی در ایران شکل گرفت/لیگ جهانی کشتی آزاد در سطحی بالا برگزار شد

در روز دانشجو اولین حرکت ضد آمریکایی در ایران شکل گرفت/لیگ جهانی کشتی آزاد در سطحی بالا برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS