امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 12:10:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9441

تاریخ انتشار : 11/09/1393 - 09:44

عضو فراکسیون ورزش مجلس خبر داد

اختصاص 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه در جویبار

عضو فراکسیون ورزش مجلس از اختصاص 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه در جویبار خبر داد.

اختصاص 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه در جویبار

به گزارش جویباران، کمال علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با تقدیر از برگزار‌کنندگان نخستین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار با بیان اینکه حق شهرستان جویبار که پایتخت کشتی جهان است بیشتر از وضعیت حاضر است، افزود: برگزاری مسابقات معتبر در این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های آن بیشتر انجام شود.

وی به برخی از کاستی‌های برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار اشاره و خاطرنشان کرد: حضور نیافتن وزیر ورزش و جوانان، عدم حضور تیم منسجم و ثابت کشتی جویبار، تزریق نشدن درآمدهای تبلیغاتی و تلویزیونی برای زیر‌ساخت‌های ورزشی شهرستان و پشت در ماندن مردم علاقه‌مند به ورزش از اشکال‌های برگزاری این دوره از مسابقات بود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور و همکاری رسول خادم در این دوره از مسابقات که از ظرفیت‌های مدیریتی و ورزشی کشور است و توانمندی مدیریت وزارت ورزش و جوانان را نیز دارد، مناسب بود، اظهار داشت: در مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی لیگ باشگاه‌های جهان در جویبار حضور داشتم ولی در اختتامیه این دوره از مسابقات به دلیل پشت در ماندن بسیاری از مردم و انتخاب گزینشی برخی از افراد برای حضور در سالن شرکت نکردم.

علی‌پور با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم با حضور نیافتن در مراسم پایانی اعتراض خود را بیان کردم، افزود: شاید برای استفاده رسانه‌ای و جلوی دوربین بودن فرصت مناسبی برای نمایش بود ولی ترجیح دادم مانند بسیاری از مردم در داخل سالن حاضر نباشم.

وی در پاسخ سئوالی درباره نتایج این مسابقات برای توسعه زیر‌ساخت‌های ورزشی جویبار، گفت: در بودجه سال 94 و از محل تبصره 180 مبلغ 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه 6 هزار نفری در شهرستان جویبار اختصاص می‌یابد.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 11 آذر 1393 - 13:58
    جویباری

    ممنون جچنا ب آقای علیپور که حرف دل ما جچویباریها را زدید 2سال چشم انتظاری کشیدیم تا با خریر بلیط از نزدیک تماشاگر این کشتی باشیم اما با امنیتی شدن این مسابقات بلیط در دست ما ماندهخ است و 3 ساعت پشت در سالن منتظر ماندیم و اما مردم با بی مهری مسولین روبرو شدند به عنوان یک جویباری ورزش دوست باز هم از حضرتعالی تشکر می کنم

    9 0
دیدگاه شما در مورد : اختصاص 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه در جویبار

اختصاص 6 میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه در جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS