امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 11:54:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9293

تاریخ انتشار : 06/09/1393 - 20:30

رئیس فدراسون کشتی در گفتگو با جویباران

لیگ جهانی ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهان فراهم کرد

رئیس فدراسون کشتی گفت: کشتی ایران یک حلقه تعامل جدید را که تا به حال اجرایی نشده بود ایجاد کرده و ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهانی فراهم آورده است.

لیگ جهانی ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهان فراهم کرد

رسول خادم در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد درجویبار در گفتگو با خبرنگار جویباران با بیان اینکه نظردادن در مورد کیفیت برگزاری مسابقات زود است و باید تا پایان مسابقات صبر کنیم گفت: به نظر می رسد مدیریت استان نهایت ظرفیت‌های موجود و امکانات لازم را برای برگزاری بهینه رقابت‌ها در جویبار متمرکز و فعال کرده است که امیدواریم این تلاش مورد قبول مهمانان و مردم علاقه‌مند قرار گرفته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که برخی مطرح کرده اند سطح مسابقات به دلیل حضور تیم های دسته چندمی آسیا پایین آمده است، تصریح کرد: مسابقات لیگ جهانی متعلق به همه کشورها است در نتیجه ممکن است از همه جای جهان تیم‌های کشتی به این مسابقات ارسال شوند.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه لیگ جهانی ظرفیت‌های جدیدی رابه کشتی جهان معرفی کرده است، اظهار کرد: برخی از کشورهایی که تیم کشتی به مسابقات جهانی نفرستادند به این مسابقات تیم ارسال کرده‌اند که این نشان می‌دهد اقدامی که کشتی ایران انجام داد یک حلقه تعامل جدید را که تا به حال اجرایی نشده بود ایجاد کرده و ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهانی فراهم کرده است.

وی ادامه داد: ما در لیگ جهانی صرفا رویکرد فنی بسیار جدی و پیچیده‌ای را دنبال نمی‌کنیم، بلکه تعاملاتی که در زمینه‌های بین‌المللی برای کشتی فراهم می‌کند یکی از موضوعات و شاخصه‌های مهمی است که در برگزاری لیگ مسابقات کشتی مد نظر ما است که مورد استقبال کشورهایی که در مسابقات جهانی شرکت نمی کنند قرار گرفته است.

خادم درباره نظر مسئولین فیلا در مورد مسابقات لیگ جهانی، گفت: این مسابقات تجربه جدیدی بود که خیلی از فدراسیون‌های ملی و برخی از افراد در اتحادیه جهانی کشتی، گمان نمی کردند امکان برگزاری آن فراهم شود، این شروع می تواند روی نگرانی افرادی که در کشتی دنیا معتقدند کشتی نمی‌تواند دارای لیگ جهانی باشد تأثیر بگذارد.

وی افزود: ما سعی کردیم نقطه تعادلی را با برگزاری لیگ جهانی کشتی و توجه به فدراسیون ملی ایجاد کنیم و نیاز داریم این مسابقات را بیشتر برگزار کنیم و تیم های بیشتری جذب کنیم تا بتوانیم نظام لیگ جهانی کشتی را به نحو مناسب‌تری تنظیم و طراحی کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در پایان در مورد علت انصراف تیم کشتی روسیه گفت: تیم روسیه اعلام کرد که نمی‌تواند تیم خود را جمع آوری کنند که البته در کشتی فرنگی شرکت خواهند کرد.

دیدگاه شما در مورد : لیگ جهانی ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهان فراهم کرد

لیگ جهانی ظرفیت‌های جدیدی را برای کشتی جهان فراهم کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS