امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 05:16:24
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9160

تاریخ انتشار : 03/09/1393 - 12:02

در جلسه شورای اداری بخش گیلخواران مطرح شد

تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای/انتقال لوله آب مستقیم از جویبار به بخش گیل‌خواران

دومین جلسه شورای اداری بخش گیل‌خواران با حضور روسای ادارات این بخش در محل بخشداری برگزار شد.

تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای/انتقال لوله آب مستقیم از جویبار به بخش گیل‌خواران

به گزارش خبرنگار جویباران، دومین جلسه شورای اداری بخش گیل خواران روز یکشنبه با حضور بخشدار این بخش، رئیس بنیاد مسکن جویبار و سایر مسئولین ادارات این بخش در مکان بخشداری برگزار شد.

ناصر اصغری با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش‌های بسیجیانی است که دلاورانه از کیان کشور دفاع کردند، به همین دلیل باید همیشه از زحمات آنها تقدیر کنیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن برگزاری مسابقات لیگ جهانی کشتی کشتی آزاد در جویبار، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت کم سالن برگزاری مسابقات، ما باید این موضوع را به مردم اطلاع رسانی کنیم، چرا که هجوم تماشاگران به سمت سالن مسابقات برای تماشای مستقیم به صلاح نیست و بهتر است مردم کشتی دوست، مسابقات را از طریق تلویزیون تماشا کنند.

بخشدار گیلخواران با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید حضور خود را در سطح بخش پر رنگ‌تر کنند، تاکید کرد: دستگاه‌های خدمات رسان باید توجه بیشتری به مشکلات گیلخواران داشته باشند.

وی افزود: تصادفات جاده‌ای در محور لاریم به بهنمیر بسیار زیاد شده است به همین دلیل اداره راه و شهرسازی باید توجه ویژه‌ای به این جاده داشته باشد.

اصغری در ادامه با معرفی زمانی به عنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب روستایی جویبار، تصریح کرد: برای رفع آب روستاهای بخش گیل‌خواران باید یک تلاش جدی انجام شود و مسئول جدید اداره آب و فاضلاب روستایی باید راهکاری برای انتقال مستقیم آب از جویبار به این بخش پیدا کند.

در ادامه جلسه رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی جویبار با بیان اینکه سقف وام‌های بهسازی منازل مسکونی 15 میلیون تومان است، اظهار داشت: 600 فقره پرونده در بخش گیل‌خواران برای دریافت وام‌های بهسازی منازل مسکونی در سازمان بنیاد مسکن وجود دارد که ظرف 10 روز آینده این پرونده‌ها به بانک‌های مربوطه ارجاع داده می‌شوند.

شاکریان در مورد مسکن اجتماعی روستاییان گفت: برای دریافت وام مسکن اجتماعی، 110 فقره پرونده با بانک مسکن منعقد شده است که در روزهای آینده مراحل دریافت وام اجرایی خواهد شد.

وی در پایان از تکمیل شدن طرح هادی روستاهای انارمرز و دونچال تا ماه آینده خبر داد و خاطر نشان کرد: از 32 روستای بخش گیل‌خواران، 22 روستا دارای طرح هادی هستند.

دیدگاه شما در مورد : تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای/انتقال لوله آب مستقیم از جویبار به بخش گیل‌خواران

تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای/انتقال لوله آب مستقیم از جویبار به بخش گیل‌خواران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS