امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 05:23:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9115

تاریخ انتشار : 01/09/1393 - 20:46

در جلسه شورای فرهنگ عمومی جویبار مطرح شد

استفاده از فرصت استثنایی لیگ جهانی کشتی آزاد برای صدور ارزش‌های کشور به جهان

هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار با موضوع کارفرهنگی در مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد عصر امروز برگزار شد.

استفاده از فرصت استثنایی لیگ جهانی کشتی آزاد برای صدور ارزش‌های کشور به جهان

به گزارش خبرنگار جویباران، هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار عصر شنبه در دفتر امام جمعه جویبار برگزار شد.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور در این جلسه برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در جویبار را یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی کشور دانست واظهار داشت: نمایندگان 15 کشور جهان برای این مسابقات در جویبار حضور خواهند یافت، به همین دلیل این مسابقات یک فرصت استثنایی برای این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه فرصت ها گذرا هستند، افزود: باید از فرصت‌های پیش‌ رو به خوبی استفاده کرد و نباید آنها را به راحتی از دست داد.

امام جمعه جویبار با اشاره به اینکه این مسابقات مبلغی بالغ بر 10 میلیارد ریال آورده برای جویبار داشته است، تأکید کرد: به خاطر برگزاری این مسابقات در حوزه عمران و آبادی خدمات خوبی به جویبار تعلق گرفته است.

وی با اشاره به اینکه باید با استفاده از فرصت پیش ‌رو شهرستان جویبار را به جهان معرفی کنیم، تصریح کرد: باید با یک کار اثر بخش و تأثیرگذار در فضاسازی شهری و ارائه بسته‌های فرهنگی، کشور ایران و شهرستان جویبار را به جهانیان معرفی کنیم.

قلی‌پور در پایان نیز با تبریک هفته بسیج، خاطر نشان کرد: آرزوی ما این است که تفکر و فرهنگ بسیجی در جامعه و در بین مردم و مسئولین طنین انداز شود.

رضا گنجی نیز با اشاره به اینکه میزبانی مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد دستاوردهای خوبی برای شهرستان داشته است، اظهارداشت: برخی از کارهایی که امروز و در قالب آماده سازی برای میزبانی در حال انجام است، با این روند بودجه‌ای باید چندین سال آینده انجام می‌شد که خوشبختانه امروز انجام شده است.

وی با تشکر از شهرهای بابل، بابلسر، قائمشهر و ساری، افزود: این چهار شهر به همراه شهرداری آمل همکاری خوبی با مسئولین جویباری برای آماده سازی این شهرستان داشته‌اند.

فرماندار جویبار با انتقاد از مسئولین استانی تأکید کرد: متأسفانه برخی از وعده‌هایی که مسئولین استانی برای برگزاری این مسابقات داده‌اند هنوز انجام نشده است که جای بسی تأسف  دارد.

وی افزود: در زمینه مالی و نبود امکانات در فشار مضاعفی قرار داریم که باید طبق وعده‌هایی که مسئولین استانی داده‌اند این مشکلات حل شود.

گنجی با اشاره به اینکه ظرفیت مالی مسئولین شهرستانی پائین است و باید از سوی استان کمک شوند، تصریح کرد: اگر کار میزبانی به خوبی انجام شود همه خود را درآن سهیم می‌دانند ولی اگر این مسابقات به خوبی انجام نشود تمام مشکلات را به گردن مسئولین شهرستانی می‌اندازند.

وی افزود: ما با همه این فشارها به خاطر مسئولیتی که قبول کردیم این مسابقات را به خوبی و با شرایط عالی برگزار می‌کنیم تا در آینده حرف و حدیثی باقی نماند.

سرهنگ اسماعیل نادعلی نیز برگزاری لیگ جهانی را فرصتی عالی برای شهرستان جویبار دانست و اظهار داشت: باید با یک کار فرهنگی خوب ارزش‌های کشور و جامعه خود را به این کشتی گیران که نماینده کشورهای خود هستند معرفی کنیم.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن این مسابقات در ماه محرم و هفته بسیج باید به نحو احسن از این فرصت استثنایی استفاده کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه جویبار فضاسازی  داخل سالن را بسیار مهم دانست و تأکید کرد: با توجه به اینکه در ماه محرم قرار داریم، در کنار برگزاری این مسابقات شأن این ماه عزیز نیز حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه نیروهای بسیج این آمادگی را دارند که در بحث فضاسازی کمک‌های لازم را انجام دهند، تصریح کرد: در فضاسازی‌ها از تصاویر شهدای ورزشکار و شهدای شاخص شهرستان به خوبی استفاده شود.

نادعلی در پایان آرامش داشتن مردم در این ایام را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: همه عوامل فرهنگی باید آرامش لازم را به مردم عزیز شهرستان بدهند.

 

دیدگاه شما در مورد : استفاده از فرصت استثنایی لیگ جهانی کشتی آزاد برای صدور ارزش‌های کشور به جهان

استفاده از فرصت استثنایی لیگ جهانی کشتی آزاد برای صدور ارزش‌های کشور به جهان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS