امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 14:12:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 9042

تاریخ انتشار : 30/08/1393 - 15:02

فرمانده سپاه ناحیه جویبار:

بسیج کلید وحدت جامعه است/تفکر بسیجی زمینه ساز کارهای بزرگ

فرمانده سپاه ناحیه جویبار در همایش میقات صالحین بسیج گفت: جامعه برای رسیدن به وحدت باید به بسیج متصل شود چرا که بسیج کلید وحدت است.

بسیج کلید وحدت جامعه است/تفکر بسیجی زمینه ساز کارهای بزرگ

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی صبح جمعه در همایش میقات صالحین بسیج جویبار، اظهار داشت: بسیج یکی از گوهرهایی است که امام خمینی(ره) آن را برای آینده جمهوری اسلامی ایران به وجود آورده است.

وی با اشاره به اینکه آینده نیاز به تفکر بسیجی دارد، افزود: اگر جوانان بسیجی ما طهارت نفس و ایمان خود را تقویت کنند، می‌توانند کشور را به اوج افتخار برسانند و به عنوان الگو و نمونه به جهانیان معرفی شوند.

فرمانده سپاه ناحیه جویبار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد ویژگی‌های بسیج، گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، بسیج در دوران جنگ برای جنگ و رزم، در دوران علم برای تحصیل علم و تدریس آن و در دوران سازندگی برای سازندگی است.

وی به برخی از ویژگی های مهم بسیج اشاره کرد وافزود: بسیج در واقع جریان زلال و پاکی است که ایمان، اخلاص، صداقت و از خودگذشتگی جزء شاخصه های اصلی آن است.

نادعلی ایجاد وحدت را از دیگر شاخصه های بسیج معرفی و تصریح کرد: بسیج کلید وحدت جامعه است چرا که در اینجا همه برای یک هدف به پا می‌خیزند، به همین دلیل برای اینکه وحدت کلمه در جامعه ایجاد شود باید به بسیج متصل شد.

وی ورود بسیج به عرصه های مختلف جامعه را بسیار مهم دانست و افزود: نیروهای بسیجی این افتخار را دارند که می‌توانند در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و سازندگی ورود پیدا کنند و کارهای محول شده را با موفقیت به پایان برسانند.

فرمانده سپاه جویبار نقطه مشترک هجمه‌های دشمنان ایران را بسیج دانست و اظهار کرد: راه بسیج همان راه ولایت است و هیچ‌وقت از این راه خارج نخواهد شد، به همین دلیل تمام هجمه های دشمنان به سوی بسیج نشانه گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج در هنگام تحریم فرزند رمضان و در هنگام تهدید فرزند محرم است، تأکید کرد: بسیج در شجره طیبه صالحین، امربه معروف و نهی از منکر، جهادسازندگی و جهادفرهنگی با قدرت و برای از بین بردن تحریم و تهدید به پیش می‌رود.

نادعلی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی روحیه جوانان را برای کارهای بزرگ بالا برده است، گفت: همین روحیه و تفکر عظیم بسیجی زمینه ساز کارهای بزرگی در جامعه شده است.

وی در پایان گردان‌های بیت المقدس، کوثر و امام حسین(ع) را متصل به بدنه عظیم بسیج دانست و خاطر نشان کرد: این گردان‌ها در زیر پرچم ولایت، با شعار لبیک یا حسین و با اندیشه عاشورایی به کابوسی برای مستکبران جهان تبدیل شده‌اند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : بسیج کلید وحدت جامعه است/تفکر بسیجی زمینه ساز کارهای بزرگ

بسیج کلید وحدت جامعه است/تفکر بسیجی زمینه ساز کارهای بزرگ

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS