امروز سه شنبه 25 مهر 1396
ساعت 11:17:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8741

تاریخ انتشار : 24/08/1393 - 21:28

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران:

مسابقات لیگ جهانی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود/حضور 14 تیم در این مسابقات

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مسابقات لیگ جهانی در دو نوبت صبح و عصر و با حضور 14 تیم برگزار می شود.

مسابقات لیگ جهانی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود/حضور 14 تیم در این مسابقات

به گزارش خبرنگار جویباران، سلمان قادری عصر شنبه در نشستی خبری با اصحاب رسانه، با بیان اینکه جویبار در اواخر سال 2013 از طرف فیلا به عنوان پایتخت کشتی ایران معرفی شد، اظهار داشت: با توجه به علاقه زیاد جوانان جویباری به این رشته ورزشی و پرورش تعداد زیادی قهرمانان جهانی در رده های سنی مختلف، تمام تلاش ما بر این است تا این شهرستان به عنوان پایتخت کشتی جهان معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه امکانات ورزشی در جویبار بسیار اندک است، گفت: کشتی گیران تنها از دو سالن ورزشی دو هزار نفری حاجی زاده و خانه کشتی رضا یزدانی برای انجام تمرینات استفاده می کنند.

رئیس هیئت کشتی جویبار تصریح کرد: برگزاری مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد برای ما یک امتیاز محسوب می‌شود چراکه میتوان کمبودها را در سطح شهرستان شناسایی و با کمک مسئولین کشوری و استانی اقدام به ساخت سالن‌های بیشتر و با ظرفیت های بالاتر کنیم.

وی در مورد تعداد تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات، گفت: 14 تیم در این دوره از نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد حضور خواهند داشت، که چهار تیم از کشور ایران است و یکی از این چهار تیم نماینده شهرستان جویبار خواهد بود.

قادری با بیان اینکه این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود، تأکید کرد: سالن تمرین این ورزشکاران خانه کشتی یزدانی و محل برگزاری رقابت ها سالن دو هزار نفری جهان پهلوان حاجی زاده است.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران در پایان با بیان اینکه وزن کشی این مسابقات در روز چهارشنبه پنجم آذرماه انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: مسابقات صبح از ساعت 9 تا 2 بعداز ظهر و مسابقات عصر نیز از ساعت چهار و نیم تا ساعت هشت شب در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می‌شود.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : مسابقات لیگ جهانی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود/حضور 14 تیم در این مسابقات

مسابقات لیگ جهانی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود/حضور 14 تیم در این مسابقات

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS