امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 20:14:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8734

تاریخ انتشار : 24/08/1393 - 19:11

فرماندار جویبار در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد

واریز یک میلیارد تومان به حساب فدراسیون برای انجام کارهای آماده سازی مسابقات/قیمت‌های مطرح شده در مورد بلیت شایعه است

فرماندار جویبار در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: یک میلیارد تومانی که به حساب فدراسیون واریز شد بابت کارهای آماده سازی مسابقات لیگ جهانی بوده است.

واریز یک میلیارد تومان به حساب فدراسیون برای انجام کارهای آماده سازی مسابقات/قیمت‌های مطرح شده در مورد بلیت شایعه است

به گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی عصر شنبه در نشستی خبری با اصحاب رسانه شهرستان جویبار به موضوع واریز مبلغی به حساب فدراسیون و حاشیه های آن اشاره ای کرد و اظهارداشت: بخش زیادی از مباحث فنی لیگ جهانی باید توسط فدراسیون کشتی انجام شود.

وی افزود: این یک میلیاردی که واریز شده است مربوط به کارهای آماده سازی مسابقات لیگ جهانی کشتی توسط فدراسیون بوده است.

فرماندار جویبار ادامه داد: مبلغ یک میلیارد تومان تا به توافق رسیدن اسپانسر مورد نظر، توسط استاندار و به صورت قرضی به حساب فدراسیون واریز شده است.

وی با بیان اینکه استاندار در حال رایزنی با اسپانسر‌های این مسابقات است، تأکید کرد: توافق با یکی از این اسپانسرها تقریبا قطعی شده است و طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

گنجی با اشاره به اینکه هنوز نام تیم کشتی جویبار قطعی نشده است، تصریح کرد: حضور یک تیم کشتی از جویبار در این مسابقات حتمی است اما تا به امروز به دلیل قطعی نشدن اسپانسر این تیم تشکیل نشده است.

وی با بیان اینکه برای 60 درصد سالن بلیت فروشی انجام خواهد شد، تأکید کرد: فروش بلیت اینترنتی نیست، بلکه طی روزهای آینده مکان هایی برای فروش بلیت مشخص و اعلام می‌شود.

فرماندار جویبار با اشاره به اینکه قیمت های اعلام شده شایعه است، اظهار کرد: هنوز هیچ قیمتی در خصوص بلیت های این مسابقه اعلام نشده است.

وی با اشاره به اینکه در چند نقطه از فضای عمومی شهر تلویزیون های LCD برای پخش مسابقات نصب خواهد شد، خاطر نشان کرد: با رایزنی هایی که صورت گرفته است این مسابقات به صورت زنده از شبکه های سه و طبرستان پخش می شود.

گنجی برگزاری این مسابقات در جویبار را بسیار پر برکت خواند و گفت: خوشبختانه به خاطر همین مسابقات اکثر مدیران کل استان و همچنین برخی از مسئولین کشوری به جویبار آمدند و در جریان مشکلات این شهرستان قرار گرفتند.

وی افزود: برای برگزاری این مسابقات مبلغی بالغ بر 10 میلیارد تومان در حوزه زیرساختی برای جویبار هزینه شده است.

فرماندار جویبار تصریح کرد: به دلیل برگزاری لیگ جهانی دغدغه های چندین ساله همانند جاده جویبار به قائمشهر و کوهی‌خیل به بهنمیر امروز در دستور کار مسئولین استانی قرار گرفته و عملیات اجرایی آنها در حال انجام است.

وی همکاری همه مردم و مسئولین را برای برگزاری این مسابقات بسیار مهم دانست و افزود: اگر مردم و مسئولین با ما همکاری کنند و این مسابقات به خوبی برگزار شود در سال‌های آینده نیز مسابقات جهانی و آسیایی در جویبار برگزار خواهد شد.

گنجی اذعان کرد: شهرستان جویبار در همه رده های سنی دارای کشتی گیران خوبی است و  این حاصل زحمات چند ساله مربیان و کشتی گیران بوده که جویبار را بعنوان پایتخت کشتی جهان به جهانیان معرفی کرده است.

وی با اعلام اینکه پایتخت کشتی جهان فقط دارای دو سالن حاجی زاده و خانه کشتی پهلوان رضا یزدانی است، افزود: متاسفانه زیرساخت های ورزشی در این شهرستان مناسب نبوده و امید است خروجی این مسابقات ساخت سالن ۵ هزار نفری برای علاقمندان به رشته کشتی باشد.

فرماندار شهرستان جویبار در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری لیگ جهانی کشتی آزاد استارتی دوباره برای ورزش جویبار خواهد بود و میزبانی خوب مسابقات دستاوردهای بزرگی برای شهرستان و کشور به‌ همراه خواهد داشت.

به گزارش جویباران، در این نشست خبری، سایت مسابقات لیگ جهانی جویبار به نشانی www.jouybar2014.com و با مدیریت هادی کارکن رونمایی شد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : واریز یک میلیارد تومان به حساب فدراسیون برای انجام کارهای آماده سازی مسابقات/قیمت‌های مطرح شده در مورد بلیت شایعه است

واریز یک میلیارد تومان به حساب فدراسیون برای انجام کارهای آماده سازی مسابقات/قیمت‌های مطرح شده در مورد بلیت شایعه است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS