امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 22:00:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8728

تاریخ انتشار : 23/08/1393 - 09:30

عضو انجمن پیشکسوتان کشتی ساری

میزبانی جویبار در جام باشگاه های جهان اثرات مثبتی برای مازندران دارد

عضو انجمن پیشکسوتان کشتی ساری گفت: برگزاری جام باشگاه‌های جهان در جویبار باعث می‌شود که این شهرستان و مازندران به جهانیان معرفی شوند.

میزبانی جویبار در جام باشگاه های جهان اثرات مثبتی برای مازندران دارد

به گزارش خبرنگار جویباران، شعبان وفایی نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه بسیاری از اهالی ورزش در استان مازندران این سوأل ها را در ذهن خود دارند که میزبانی مسابقات قهرمانی کشتی باشگاههای جهان چه امتیازات مثبتی برای ورزش این دیار در بر دارد، اظهارداشت: این مسابقات در معرفی استان مازندران در تمامی ابعاد آن به جهت حضور نفرات خارجی و قهرمانان داخلی موفقیت آمیز خواهد بود.

وی افزود : حضور خبرنگاران بین المللی و داخلی که ره‌آورد معرفی استان و شهرمیزبان را به همراه خواهد داشت می تواند مازندران و جویبار را به جهانیان معرفی نماید.

وفایی نژاد اضافه کرد: شهری که میزبان مسابقات است خود را موظف به استاندارد سازی امکانات وتجهیزات ورزشی می بیند و این بعد از پایان این مسابقات می تواند برای ورزشکاران مازندرانی و البته جویباری‌ها زیرساخت مناسبی تلقی شود.

وی جذب اعتبارات ملی جهت تهیه امکانات و تأسیسات بین المللی از دیگر اثرات این میزبانی دانست و تأکید کرد: با ارتقاء سطح ورزش و امکانات ورزشی جویبار فرصت مناسبی برای حضور بسیاری از استعدادها و چهره‌های جوان و جویای نام جهت حضور در مسابقات بزرگ ایجاد می‌شود.

عضو انجمن پیشکسوتان کشتی ساری همچنین توسعه این رشته در بین اقشار مختلف، کسب تجربه میزبانی برای مسابقات بین المللی، ایجاد فضای توأم با همکاری بین المللی در ورزش، فرستادن قهرمانان داخلی به عنوان لژیونر به تیم های خارجی و بستر سازی برای مشارکت سایر ادارات ، سازمان ها و نهادها در توسعه ورزش از دیگر مزایای برگزاری این رقابت ها در استان مازندران دانست.

به گزارش جویباران، نخستین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان در رشته آزاد قرار است پنجم تا هفتم آذر به میزبانی جویبار برگزار شود.

دیدگاه شما در مورد : میزبانی جویبار در جام باشگاه های جهان اثرات مثبتی برای مازندران دارد

میزبانی جویبار در جام باشگاه های جهان اثرات مثبتی برای مازندران دارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS