امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 23:04:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8517

تاریخ انتشار : 18/08/1393 - 13:37

علیپور در صحن علنی مجلس مطرح کرد:

عدم اتمام جاده جویبار به قائمشهر باید در کتاب گینس ثبت شود / وزیر ورزش برای بازدید به جویبار بیاید

نماینده مردم شهرستان جویبار در صحن علنی مجلس گفت: عدم اتمام جاده جویبار به قائمشهر باید در کتاب گینس ثبت شود.

عدم اتمام جاده جویبار به قائمشهر باید در کتاب گینس ثبت شود / وزیر ورزش برای بازدید به جویبار بیاید

به گزارش خبرنگار جویباران،کمال علیپور خنکداری صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: لیگ جهانی کشتی آزاد 5 تا 7 آذر و با حضور بیش از 15 کشور صاحب نام کشتی در جویبار پایتخت کشتی ایران و جهان برگزار می شود.

وی افزود: لازم است وزیر ورزش و جوانان شخصا از منطقه بازدید داشته باشند تا بهترین مسابقه در استان مازندران که آبروی ایران است، برگزار شود.

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: اتمام جاده قائمشهر به جویبار و بالعکس که 15 کیلومتر است، 10 سال طول کشیده که این رکورد را باید در کتاب گینس ثبت کرد.

وی افزود: پروژه جاده سوادکوه به قائمشهر با جدیت ادامه ندارد و نظارت کافی نیست و با توجه به اینکه قرار بود تا پایان اسفند سواره روها به صورت چهاربانده تمام شود و تونل ها و پل ها نیز اتمام یابد، این پروژه را در دستور کار خود قرار دهند.

علیپور در خصوص عقب ماندگی حقوق بازنشستگان تأکید کرد: جای تعجب است حقوق بازنشستگان فولاد 30 روز عقب است و هنوز تکلیف مطالبات آنان مشخص نشده و در حالی که ما هر بار تذکر می دهیم ولی همچنان حقوقی که سال های سال از آنها کسر شده و اکنون باید پرداخت شود با 30 الی 40 روز تأخیر انجام می شود.

وی در ادامه  خطاب به وزیر بهداشت گفت: بیمارستان رازی قائمشهر بیش از 500 هزارنفر را تحت پوشش دارد ولی کار پروژه عمرانی آن تعطیل است و وضعیت نابسامانی دارد و بیمارستان ولیعصر قائمشهر و بیمارستان جراحی قلب نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به قول وزیر نفت مبنی بر رسیدگی به منطقه سوادکوه تصریح کرد: سوادکوه، ورسک و آلاشت،کسلیان و لفور منطقه سردسیری است و وزیر نفت قول داد گازرسانی این منطقه را تا پایان سال 94 انجام دهد. نکند مردم دچار مشکل شوند.

دیدگاه شما در مورد : عدم اتمام جاده جویبار به قائمشهر باید در کتاب گینس ثبت شود / وزیر ورزش برای بازدید به جویبار بیاید

عدم اتمام جاده جویبار به قائمشهر باید در کتاب گینس ثبت شود / وزیر ورزش برای بازدید به جویبار بیاید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS