امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 14:31:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8515

تاریخ انتشار : 17/08/1393 - 20:17

گزارش جویباران از دربی استان مازندران در لیگ دسته دو/

شهدای جویبار نتواسنت از پس خونه به خونه بر بیاید / باخت در دقایق پایانی

تیم فوتبال شهدای جویبار در یک بازی سخت و نفسگیر نتوانست از پس خونه به خونه بابل بربیاید و در دقایق پایانی از این تیم شکست خورد.

شهدای جویبار نتواسنت از پس خونه به خونه بر بیاید / باخت در دقایق پایانی

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، داربی مازندران در لیگ دسته دو کشور عصر امروز بین دو تیم شهدای جویبار و خونه به خونه بابل برگزار شد.

این دیدار که در ساعت 14.30 بعد از ظهر در زمین شهدای هفت تیر بابل برگزار شد با نتیجه 2 بر 1 به سود خونه به خونه بابل به پایان رسید.

بابلی ها با این برد و با توجه به پیروزی در سه بازی گذشته 12 امتیازی شدند و فاصله خود را در صدر جدول از سایر رقبا بیشتر کردند.

گل های تیم خونه به خونه بابل توسط محمد رحیم پور در اواسط نیمه دوم و اسماعیل صمدی در دقیقه 95 به ثمر رسید. تک گل شهدای جویبار را نیز آیت طبرستانی در نیمه اول و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

حواشی دیدار خونه به خونه بابل و شهدای جویبار به نقل از سایت مازند اسپرت :

** این دیدار راس ساعت 14:45 در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز شد  .

** حضور هواداران بابلی و جویباری در ورزشگاه هفت تیر بابل از نکات جالب توجه این دیدار بود .

** حدود 1500 هوادار بابلی در گوشه ای از استادیوم و حدود 500 هوادار جویباری هم روبه روی جایگاه تیم های خود را تا پایان بازی تشویق میکردند .

** در حالی که همزمان با این دیدار نساجی مازندران هم در قائمشهر بازی داشت ، دوربین صداسیما در استادیوم هفت تیر بابل حضور داشت و ترجیح دادند تا این دیدار حساس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور را به طور مستقیم پخش کنند .

** برخلاف انتظار ها این تیم شهدای جویبار بود که بهتر از خونه به خونه بازی را آغاز کرد .

** در نیمه اول این دیدار شاگردان فرشاد پیوس ضعیف کار کردند و این موضوع تعجب VIP نشینان را به دنبال داشت .

** اعتراض های شدید پیروز جغتاپور از دقایق ابتدایی بازی به داوری هم مثل همیشه سوژه خبرنگاران و عکاسان و همچنین هواداران بود .

** علی تیموریان مهاجم خوب این روزهای شهدای جویبار بازهم درخشش داشت و در گلی که این تیم زد تاثیر زیاد داشت و بارها هم مدافعین خونه به خونه را اذیت کرد .

** پیروز جغتاپور در نیمه اول این دیدار موفق شد فرشاد پیوس را با یک گل شکست دهد ولی در نیمه مربیان مغلوب فرشاد پیوس شد .

** در ابتدای نیمه دوم فرشاد پیوس دو تعویض خوب و تاثیر گذار انجام داد و با حضور محمد رحیم پور و کیوان هاشمی روند بازی را به سود خودشان تغییر داد .

** در نیمه دوم خونه به خونه موقعیت های خیلی خوبی را چندین بار توسط اسماعیل صمدی ، محسن پورحاجی و دیگر بازیکنان از دست دادند.

** جویباری ها که در دقایق ابتدایی نیمه دوم در لاک دفاعی فرو رفته بودند چندین بار ضد حمله های خطرناکی را توسط رسول بهرامی و کامران فدایی از سمت چپ و راست ایجاد کرده بودند که با بی دقتی این موقعیت ها را هدر دادند .

** پرتاب های بلند قاسمی باز هم در این دیدار جالب بود و هواداران و تمامی حاضرین در این دیدار از حرکت ها این بازیکن شوکه میشدند .

** در صحنه ای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه جویباری ها داور این دیدار پنالتی ای به سود بابلی ها نگرفت تا اتراض شدید سامان نورمحمدی سبب درگیری لفظی بین او و امین شریفی و دیگر بازیکنان جویباری شود .

** در دقایقی از این دیدار هواداران بابلی بر علیه جویباری ها شعارهای غیراخلاقی سردادند که جواد حسن زاده با حضور در کنار هواداران به این موضوع واکنش نشان داد و از آنها خواست که فقط تیم خودشان را تشویق کنند .

** 30 دقیقه ابتدایی نیمه دوم فوتبالی کاملا یکطرفه را از تیم خونه به خونه بابل شاهد بودیم .

** جویباری ها در 15 دقیقه پایانی بازی بهتر از تیم میزبان بازی کردند و موقعیت های خیلی خوبی را هدر دادند .

** در دقیقه 90 این دیدار شوت سرکش علی تیموریان با اختلاف خیلی کمی از کنار دروزاه مجتبی فرهادی به بیرون رفت .

** داور این دیدار 6 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد .

**  اسماعیل صمدی هم در روزی که چندان جالب بازی نکرد موفق شد در دقیقه 95 این دیدار گل برتری بابلی ها را روی پاس زیبای محمد رحیم پور بازیکن تاثیر گذار این دیدار به ثمر برساند تا بابلی ها پیروز این داربی باشند .

**  در پایان این دیدار اعتراضات شدید پیروز جغتاپور و رمضانی سرپرست شهدای جویبار به داوری هم در نوع خودش جالب بود .

** پس از پایان این دیدار هواداران بابلی از بازیکنان خونه به خونه بابت این پیروزی تشکر کردند و بازیکنان هم از حمایت های آنها تشکر کردند .

** هواداران جویباری هم پس از پایان این بازی به کنار زیمن آمدند و از سرپرست شهدای جویبار خواستار تغییر سرمربی این تیم شدند .

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 18 آبان 1393 - 07:21
    علیرضا

    چرا جو میدین؟! خبر رو از مازنداسپورت برداشتین! تماشاگران جویباری ۳۰ نفر بیشتر نبودن که با نصب میله های داربست از تماشاگران بابلی جدا شده بودن، تماشاگران روبروی جایگاه بابلی بودن و تنها سمت چپ آنها ۳۰ نفر جویباری با کوبیدن بر طبل و تشویق نظاره گر بازی بودن

    3 0
دیدگاه شما در مورد : شهدای جویبار نتواسنت از پس خونه به خونه بر بیاید / باخت در دقایق پایانی

شهدای جویبار نتواسنت از پس خونه به خونه بر بیاید / باخت در دقایق پایانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS