امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 23:13:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8462

تاریخ انتشار : 16/08/1393 - 21:22

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس:

رسول خادم را به عنوان چهره مدیریتی و علمی قبول دارم

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس، خواستار تقویت بیشتر استان‌های صاحب کشتی کشور شد و گفت: رسول خادم را به عنوان چهره مدیریتی و علمی قبول دارم.

رسول خادم را به عنوان چهره مدیریتی و علمی قبول دارم

به گزارش جویباران، سید هادی حسینی با اشاره به برنامه‌های برگزاری جام باشگاه‌های جهان در جویبار، اظهار داشت:جویبار، سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائمشهر و سیمرغ تا 30 درصد ورزش ملی هستند.

نماینده مردم جویبار، سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائمشهر و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از 6 ماه قبل برای برگزاری جام باشگاه‌های جهان در رشته کشتی در حال برنامه‌ریزی هستیم، افزود: جلسات مختلفی با مسئولان ملی و استانی برای برگزاری مسابقات جهانی کشتی انجام شده است.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که در میزبانی مسابقات جهانی سال 2006 مسئولیت اداره کل تربیت‌بدنی مازندران و مسئول برگزاری این مسابقات را بر عهده داشت با استفاده از تجربیات برگزاری مسابقات جهانی در سال 2006 در مسابقات باشگاه‌های جهان در جویبار اشاره کرد و بیان داشت: برنامه‌ریزی لازم برای اجرای موفق میزبانی مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در حال انجام است.

حسینی به وضعیت باشگاه نساجی اشاره کرد و با بیان اینکه بازگشت پرهام به این باشگاه سبب شده است که شاهد روز‌های خوش برای این تیم باشیم، خاطرنشان کرد: هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم برای همکاری با مدیر‌عامل باشگاه نساجی برای ساخت استادیوم و مجموعه ورزشی و رفاهی مناسب و آبرومند در حال انجام است.

این مسئول به وضعیت فدراسیون کشتی اشاره کرد و گفت: رسول خادم را به عنوان چهره فنی و مدیریتی و علمی قبول دارم و شیوه مدیریتی وی شیوه‌ای خاص برای مدیریت همه‌جانبه کشتی کشور است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره هم‌زمانی مدیریت بر فدراسیون و مربیگری تیم ملی کشتی رسول خادم، گفت: تقسیم کار و استفاده از توان دیگران را بر فعالیت فردی ترجیح می‌دهم و مدیری را که فعالیت‌ها را تقسیم کند موفق‌تر است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقسیم کار در قرآن و شیوه‌های علمی مورد تاکید قرار گرفته است، بیان کرد: توفیقات خوبی را در کشتی به دست آوردیم و با استفاده بهینه از توانمندی‌ها باید به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

نماینده مردم جویبار، سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائمشهر و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، خواستار تقویت بیشتر استان‌های صاحب کشتی کشور شد.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رسول خادم را به عنوان چهره مدیریتی و علمی قبول دارم

رسول خادم را به عنوان چهره مدیریتی و علمی قبول دارم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS