امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 10:51:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8392

تاریخ انتشار : 15/08/1393 - 12:17

عضو مازنی هیات رئیسه فدراسیون کشتی:

تمامی امکانات برای بهتر برگزار شدن لیگ جهانی باید فراهم شود

عضو مازنی هیات رئیسه فدراسیون کشتی گفت: با توجه به اینکه برگزاری لیگ جهانی جویبار برای مازندران حیثیتی است باید همه امکانات لازم در این خصوص فراهم شود.

تمامی امکانات برای بهتر برگزار شدن لیگ جهانی باید فراهم شود

به گزارش جویباران، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه و عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی طی سخنانی در جلسه هماهنگی لیگ جهانی کشتی با بیان اینکه جویبار پایتخت کشتی جهان است ، افزود : امیدوارم با مدیریت صحیح استاندار شاهد برگزاری مطلوب این مسابقات در جویبار باشیم.

عضو مازنی هیات رئیسه فدراسیون کشتی کشورمان تصریح کرد : برگزاری این مسابقات به شکل حیثیتی در آمده است و مازندران باید ثابت کند از استان های دیگری که در خواست میزبانی دادند ، شایسته تر بوده است.

وی با تاکید بر اینکه تا 20 آبان تمام امکانات باید آماده باشد ، ادامه داد : قبل از آغاز مسابقات باید مانور آمادگی ستاد برگزاری نیز اجرا شود.

معاون وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه در پایان مسابقات مطمئنا تیم های خارجی خاطره خوبی از خونگرمی جویباری ها به همراه خواهند برد ، گفت : مازندران می تواند الگوی خوبی برای دیگر استان ها در برگزاری مسابقات معتبر بین المللی باشد.

در این جلسه نمایندگان مردم قائمشهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه و فرماندار جویبار ، جمعی از مدیران کل و مسئولین کمیته های برگزاری مسابقات و فرماندهی ناحیه انتظامی مازندران در زمینه برگزاری هر چه بهتر این مسابقات پیشنهادات لازم را بیان کردند.

این جلسه با حضور حضور استاندار مازندران ، عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی ، نمایندگان مجلس ، معاون سیاسی امنیتی استاندار ، فرمانده انتظامی مازندران ، امام جمعه جویبار ، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و فرماندار جویبار برگزار شد.

به گزارش جویباران، مسابقات کشتی جام باشگاههای جهان پنجم تا هفتم آذر ماه امسال به میزبانی شهرستان جویبار برگزار می شود.

دیدگاه شما در مورد : تمامی امکانات برای بهتر برگزار شدن لیگ جهانی باید فراهم شود

تمامی امکانات برای بهتر برگزار شدن لیگ جهانی باید فراهم شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS