امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 07:57:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 838

تاریخ انتشار : 27/07/1392 - 18:34

آیت الله طبرسی:

سازمان امربه معروف و نهی از منکر باید ایجاد شود

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: برای موفق بودن ارشادها باید سازمان امربه معروف و نهی از منکر تشکیل شود.

سازمان امربه معروف و نهی از منکر باید ایجاد شود

به گزارش خبرنگار جویباران، آیت الله طبرسی صبح امروز در جلسه ستاد احیا شهرستان جویبارضمن تبریک به مناسبت دهه ی ولایت و امامت گفت: این دهه فرصت بسیار مناسب برای ترویج اندیشه ی ناب محمدی است.همچنین روز 18 ذی الحجه که امام علی از سوی پبامبر اسلام منصوب شد ، روز کامل شدن دین و نا امیدی کافران از فروپاشی اسلام بود.

آیت الله طبرسی در ادامه ضمن گلایه از مسئولینی که در جلسه حاضر نشدند گفت: یکی از مشکلات اساسی ما ندانستن جایگاه امر به معروف و نهی از منکر است. همین تفکر موجب بوجود آمدن این دیدگاه می شود که این جلسه با جلسات ورزشی یا اقتصادی برابری می کند.در حالیکه باید توجه داشته باشیم که جلسه ای مهمتر از این جلسه وجود ندارد چرا که ما در این جلسه وظیفه ی اندیشه سازی را بر عهده داریم.

وی افزود: اگر ما این جلسه را بی اهمیت فرض کنیم  در آینده سهمگین ترین ضربات را از همین ناحیه می خوریم.این روندی است که دشمنان و استکبار جهانی برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنند.عدم نفوذ دشمن در نظام جمهوری اسامی ریشه در محور مدار بودن این نظام دارد.نظامی که محوریت آن محوریت الهی است ، باید معرف غدیر باشد و آن را بیشتر رواج دهد.

نماینده ی ولی فقیه در استان مازندران در ادامه ی صحبت های خود گفت: ما نیازمند یک سازمان امر به معروف و نهی از منکر هستیم چرا که ترویج این فرهنگ با استفاده از شبکه های اجتماعی محدود امکان پذیر نیست. در بسیاری از موارد بی حجابی ریشه در مسائل مذهبی ندارد بلکه ریشه در مسائل سیاسی دارد.ما باید با ایجاد فرصت های شغلی ، از مردم جامعه طلبکار شویم تا جامعه را از فساد نجات بخشیم.

وی در پایان صحبت های خود به برنامه های اجرایی در محرم امسال اشاره و تاکید کرد: امسال آحاد مردم باید جمع شوند و یک عزاداری متمرکز، منظم و به دور از علامت و آهن سرد را به عمل بیاورند.ما باید از فساد در این مراسم ها و عزاداری ها جلوگیری کنیم چرا که این موضوع باعث استفاده ی دشمنان از این مراسم ها حتی بیشتر از خود ما شده است.

انتهای پیام/م.صادقی

 

دیدگاه شما در مورد : سازمان امربه معروف و نهی از منکر باید ایجاد شود

سازمان امربه معروف و نهی از منکر باید ایجاد شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS