امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 15:43:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 821

تاریخ انتشار : 24/07/1392 - 17:08

در پشت پرده انتخاب شهردار چه می گذرد؟

تأخیر شک بر انگیز در انتخاب شهردار جویبار!

چند ماه از انتخاب و شروع فعالیت شورای اسلامی شهر جویبار میگذرد ولی همچنان انتخاب شهردار و قرار دادن پایتخت کشتی ایران به دست فردی که بتواند سکان هدایت این شهر را بگرداند همچنان در هاله ای از ابهام وجود دارد....

تأخیر شک بر انگیز در انتخاب شهردار جویبار!

جویباران – یکی از وظایف شوراهای شهر همین انتخاب شهردار و نظارت بر کار شهرداران می باشد همیشه و در تمام دوره ها مشاهده کردیم که شوراها به محض روی کار آمدن فردی را که با ذهنیت و برنامه های آنان مطابق داشته باشد به عنوان شهردار معرفی می کنند که این امر طبیعی و بدون مشکل می باشد اما وقتی این انتخاب با حاشیه ها همراه باشد آن وقت است که انسان را دچار شک و تردید میکند.

چند ماه از انتخاب و شروع فعالیت شورای اسلامی شهر جویبار میگذرد ولی همچنان انتخاب شهردار و قرار دادن پایتخت کشتی ایران به دست فردی که بتواند سکان هدایت این شهر را بگرداند همچنان در هاله ای از ابهام وجود دارد.

این ابهام وقتی بیشتر می شود که حشمت مسلم زاده رئیس شورای اسلامی شهر جویبار در تاریخ 8 مهر در مصاحبه ای با خبرنگاران اعلام می کند که رضی پور با بیشترین آرا به عنوان شهردار انتخاب شد و سپس دو روز بعد یعنی 10 مهر در مصاحبه ای دیگر از قطعی نشدن انتخاب شهردار خبر می دهد. و حال بعد از 14 روز یعنی حدوددو هفته از انتخاب شهردار در هفته آینده خبر میدهد.

نکته قابل توجه در این مصاحبه ها این است که مسلم زاده در مصاحبه اول از حضور 7 نفر سپس در مصاحبه دوم ازحضور  3 نفر و در مصاحبه امروز از حضور 6 نفر به عنوان گزینه های شهرداری جویبار نام برده است که متاسفانه هیچ کدام از این آمارها با هم مطابقت ندارند.

شنیده ها نیز حاکی از آن است که این تناقض در گفتار رئیس شورای اسلامی شهر جویبار ناشی از فشار برخی از اعضای این شورا برای معرفی فردی که با سیاست های آنان مطابقت داشته باشد تا در دوره های آینده دچار مشکل نشوند می باشد که باز هم میگوییم "شنیده ها"، که انشا الله این شنیده ها به واقعیت نرسد که در آن صورت در دراز مدت مدیریت شهری دچار زیان و خسران فراوان خواهد شد.

نکته قابل توجه در این اتفاقات سکوت معنا دار اعضای شورای شهر در قبال این تأیید و تکذیب ها می باشد.

در پایان سؤال ما از دوستان شورای شهر این است که چرا و با چه قانونی مصوباتی که قطعی نشده اند را در رسانه ها مطرح میکنند که  بعدها مجبور به تکذیب این گفته ها شوند؟

مصاحبه اول : رضی پور شهردار جویبار شد

مصاحبه دوم : انتخاب رضی پور به عنوان شهردار قطعی نشده است

مصاحبه سوم : شهردار جویبار هفته بعد معرفی می شود / 6 گزینه مورد نظر شورا می باشند

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : تأخیر شک بر انگیز در انتخاب شهردار جویبار!

تأخیر شک بر انگیز در انتخاب شهردار جویبار!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS