امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:20:59
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 813

تاریخ انتشار : 24/07/1392 - 10:27

حجت الاسلام قلی پور در خطبه های نماز عید قربان:

مرگ بر آمریکا نشانه دشمن شناسی ملت ایران میباشد

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: پیامبران همیشه در برابر شیطان پیروز بوده اند چون که دشمن خود که شیطان بوده است را به خوبی می شناختند، ما نیز دشمن خود که آمریکا می باشد را می شناسیم به همین خاطر همیشه و در همه حال شعار مرگ بر آمریکا سر میدهیم.

مرگ بر آمریکا نشانه دشمن شناسی ملت ایران میباشد

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور در خطبه های نماز عید قربان به داستان پر ماجرای حضرت ابراهیم اشاره کرد و گفت: داستان ابراهیم خلیل الله به ما می آموزد که انسان برای رسیدن به کمال باید سختی ها و امتحانات فراوانی را تحمل کند همانگونه که وی برای خلیل الرحمان شدن امتحانات و سختی های زیادی را پشت سر گذاشت.

وی افزود: از دیگر درس هایی که داستان ابراهیم به ما می آموزد ، برقراری ارتباط عاشقانه با خداست، همان رابطه ای که ابراهیم هنگام درخواست فرزند با خدا برقرار می کرد.

امام جمعه جویبار ادامه داد: نکته ی دیگر که بسیار مهم است ، چیزی است که از خدا طلب می کنیم، ابراهیم خلیل الله از خداوند درخواست فرزندی صالح داشت، نه فرزندی پسر یا دختر، ما باید توجه داشته باشیم که هنگام درخواست از خداوند اصل را بطلبیم نه اینکه به فرعیات بپردازیم.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به خانواده صبور و مؤفق حضرت ابراهیم خاطر نشان کرد : خانواده ی حضرت ابراهیم از نمونه خانواده های موفق در طول تاریخ است چرا که این خانواده به واسطه ی همفکری ، همدلی و همراهی از امتحان الهی سربلند بیرون آمده و شیطان را مغلوب خود ساخت، ما باید بدانیم که رمز موفقیت جامعه ی اسلامی و ماندگاری آن وجود همچین خانواده هایی می باشد.

امام جمعه ی شهرستان جویبار در پایان صحبت های خود تاکید کرد: هر گاه که شیطان به وسوسه ی این بزرگواران می پرداخت ، با شکست مواجه می شد، دلیل غلبه ی آن ها بر شیطان این بود که آن ها دشمن خود را می شناختند، امروزه ما نیز دشمن خود یعنی آمریکا را می شناسیم و در این روز عید و تا آخر عمر فریاد بر می آوریم :"مرگ بر آمریکا"

به گزارش جویباران، نماز عید سعید قربان با حضور اقشار مختلف مردم صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مسجد جامع بالامحله شهرستان جویبار برگزار شد.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : مرگ بر آمریکا نشانه دشمن شناسی ملت ایران میباشد

مرگ بر آمریکا نشانه دشمن شناسی ملت ایران میباشد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS