امروز سه شنبه 26 دی 1396
ساعت 20:47:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 81

تاریخ انتشار : 22/06/1392 - 13:18

با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/

تیم شهرداری جویبار به لیگ دسته سوم کشور سقوط خواهد کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم شهرداری جویبار را به علت تبانی در بازی با پیروزی شیروان به سقوط به لیگ دسته سوم کشور محکوم کرد.

تیم شهرداری جویبار به لیگ دسته سوم کشور سقوط خواهد کرد

به گزارش جویباران، راي كميته انضباطي به شرح زير است:

با توجه به گزارش ها و دلايل و مستندات بدست آمده از، شكايت منوچهر باديه- مديرعامل تيم نفتون تهران، نسبت به دو تيم شهرداري جويبار و پيروزي شيروان و همچنين تعدادي از داوران ليگ دسته سوم مشخص شد كه نتيجه ديدارهاي رفت و برگشت بين تيم هاي شهرداري جويبار و پيروزي شيروان به صورت منصفانه حاصل نشده و نتيجه مسابقه با تباني دو تيم رقم خورده است.

بنا به بررسي هاي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال و با توجه به گزارش هيات رسيدگي به تخلفات فوتبال و با استناد به دلايل و نظرات كارشناسان و تعدادي از بازيكنان تيم پيروزي شيروان ، انجام تباني در اين دو مسابقه براي كميته انضباطي محرز شده است و با استناد به ماده ۴۱ آيين نامه انضباطي آراي اين كميته به شرح زير است:

۱- تيم شهرداري جويبار به سقوط به يك دسته پايين تر محكوم مي شود.

۲- تيم پيروزي شيروان به سقوط به يك دسته پايين تر محكوم مي شود.

۳- رضا گنجي-مديرعامل تيم شهرداري جويبار به پرداخت پنجاه ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

۴- مجيد باقرزاده- مديرعامل تيم پيروزي شيروان به پرداخت پنجاه ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

۵- ابراهيم طالبي-سرمربي تيم شهرداري جويبار به پرداخت سي ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

۶- حميد باقرزاده-سرمربي تيم پيروزي شيروان به پرداخت سي ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

۷- محسن طبري-سرپرست تيم شهرداري جويبار به پرداخت بيست ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

۸- علي اصغر ميرزا زاد-سرپرست تيم پيروزي شيروان به پرداخت بيست ميليون ريال جريمه نقدي و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شود.

9 - كليه بازيكنان و كادر فني تيم شهرداري جويبار كه در دو بازي حضور داشته اند هركدام به پرداخت ۱۰ ميليون ريال و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شوند.

۱۰- كليه بازيكنان و كادر فني تيم پيروزي شيروان كه در دو بازي حضور داشته اند هركدام به پرداخت ۱۰ ميليون ريال و يكسال محروميت از هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال محكوم مي شوند.

۱۱- باشگاه هاي شهرداري جويبار و پيروزي شيروان از فعاليت در رشته فوتبال و تيمداري در اين زمينه به مدت يكسال محروم مي شوند.

رسيدگي در خصوص ساير افراد و داوران ادامه دارد و پس از اتمام رسيدگي راي مقتضي صادر و اعلام خواهد شد. محاسبه امتيازات و گل هاي زده و خورده دو تيم پيروزي شيروان و شهرداري جويبار مقابل ساير تيم ها توسط كميته مسابقات و بر اساس تبصره ۲ ماده ۴۱ آيين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال اعمال و اعلام خواهد شد.

راي صادره ظرف مهلت قانوني قابل تجديدنظر خواهي در كميته استيناف فدراسيون فوتبال خواهد بود.

دیدگاه شما در مورد : تیم شهرداری جویبار به لیگ دسته سوم کشور سقوط خواهد کرد

تیم شهرداری جویبار به لیگ دسته سوم کشور سقوط خواهد کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS