امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 01:21:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 8042

تاریخ انتشار : 07/08/1393 - 10:55

انتقاد تند رئیس اداره ورزش وجوانان جویبار از فدراسیون جانبازان و معلولین:

قاسمي: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با عدم اعزام مريم گيلاني به اينچئون يك طلاي مسلم را از ايران گرفت

عدم اعزام ورزشكار جويباري به بازي هاي آسيائي پاراالمپيك سبب شد تا تيم تنيس روي ميز بانوان ايران در مسابقات پاراالمپیک اینچئون مقام چهارم را کسب کند.

قاسمي: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با عدم اعزام مريم گيلاني به اينچئون يك طلاي مسلم را از ايران گرفت

به گزارش جویباران، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با عدم اعزام مریم گیلانی ورزشکار جویباری و دارنده مدال طلای تنیس روی میز آسیـا به این مسابقات سبب شد تا اردوي ايران از داشتن يك طلاي مسجل اين مسابقات محروم شود.

رئيس اداره ورزش و جوانان جويبار در اين خصوص با انتقاد از رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار داشت: متأسفانه آقايان ورزشكاراني را به جاي مريم گيلاني به اين مسابقات اعزام كردند كه از تجربه لازم برخوردار نبودند و همه ديدند كه نتوانستند مقامي كسب كنند.

علي قاسمي در ادامه افزود: نكته قابل تأسف اينجاست كه مریم گیلانی در منزل شخصي خود و زیر نظر يك مربی که از شهــري دیگر به جویبـار آمده بود تمرین مي كرد و متحمل هزینه سنگیني شده است.

وي با بيان اينكه خانواده مريم گيلاني از بنيه مالي قابل توجهي برخودار نيستند گفت: پدر اين ورزشكار افتخارآفرين کاسب مي باشد و از نظر مالی مشکلات عدیده ای دارد. واقعاً نمی دانم چطور مي توان به این سادگی حق یک دختر معلول را که قهرمانی های متعددي در آسـیا را در رده هاي انفرادی و چه تیمی در كارنامه اش دارد و براي اعزام به اين مسابقات زحمات زيادي را متحل شده است، به اين راحتي پایمال کرد؟

رئيس اداره ورزش و جوانان جويبار با اشاره به اينكه اثبات قدرت ورزش مازندران سبب مي شود تا حق ورزشكاران اين استان خورده شود گفت: مگر برای یک ورزشکار چند دفعه موقعیت شرکت در بازیهای آسیــایی دست می دهد كه بايد به همين راحتي حقش خورده شود؟

علي قاسمي در ادامه افزود: هر چقدر خانـواده گیلانی تلاش کردند تا حق واقعی ورزشكار خود را از فدراسیون معلولین و جانبازان بگیرند متأسفانه موفق به انجام آن نشدند تا يك طلاي مسجل از اردوي ايران كاسته شود.

این مسئول ورزش شهرستان جویبار در پايان گفت: فدراسیون با دست خودش یک طلا از کاروان ورزشی کشورمان گرفت و انشاالله بابت حركت نسنجيده اش پشیمان شده باشد و حداقل در آینده چنین خطای بزرگي را مرتکب نشود تا حق یک مظلوم به این راحتی پایمال نشود.

منبع : مازندلیگ
دیدگاه شما در مورد : قاسمي: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با عدم اعزام مريم گيلاني به اينچئون يك طلاي مسلم را از ايران گرفت

قاسمي: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با عدم اعزام مريم گيلاني به اينچئون يك طلاي مسلم را از ايران گرفت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS