امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 05:00:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 7845

تاریخ انتشار : 03/08/1393 - 10:24

اختصاصی / فرماندار جویبار در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

جویبارآماده برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان است / شادمانی مردم از شنیدن قطعی شدن میزبانی جویبار

فرماندار جویبار گفت: ما آماده برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان در جویبار هستیم و برنامه های خود را نیز به فدراسیون ارئه کردیم.

جویبارآماده برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان است / شادمانی مردم از شنیدن قطعی شدن میزبانی جویبار

رضا گنجی در گفتگو با خبرنگار جویباران، ضمن تبریک به همه جویباری ها بابت قطعی شدن میزبانی جام باشگاه های جهان اظهار داشت: ما برای برگزاری این مسابقات از چند ماه قبل ستادی را در جویبار تشکیل دادیم و خود را برای برگزار کردن این مسابقات آماده کردیم.

وی با اشاره به اینکه طی ماه های گذشته شایعات مختلفی مبنی براینکه میزبانی به شهرهای دیگر واگذار می شود مطرح شد، افزود:  ما از همان ابتدا برای اینکه این مسابقات در جویبار اتفاق بیافتد تمام سعی و تلاش خود را کردیم و سرانجام این تلاش ها نتیجه داد و جویبار میزبان اولین دوره جام باشگاه های جهان در رشته کشتی آزاد شد.

فرماندار جویبار ادامه داد: در جلسات مختلفی که با مسئولین استانی برگزار شد تصمیم گرفتیم که خود رسول خادم به جویبار بیاید و از امکانات این شهرستان بازدید کند تا تصمیم نهایی گرفته شود.

گنجی تصریح کرد: رسول خادم در جویبار حضور پیدا کرد و ما نیز طی یک جلسه ای برنامه های خود را ارائه کردیم که با استقبال رئیس فدراسیون کشتی مواجه شد و خوشبختانه در یک برنامه تلویزیونی وی از قطعی شدن میزبانی جویبار خبر داد که باعث شادمانی مردم و کشتی دوستان عزیز شد.

وی در پاسخ به یک سوال در خصوص اینکه چگونه میخواهند مسابقات را در سالن حاجی زاده برگزار کنند پاسخ داد و گفت: یکی از مشکلات اساسی ورزش جویبار نبود یک سالن استاندارد و در خور شأن ورزشکاران این شهرستان است، به همین جهت هدف ما از برگزاری این مسابقات در این سالن، نشان دادن ظرفیت بالای شهرستان جویبار دربرگزاری چنین مسابقاتی است.

فرماندار جویبار در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم بعد از این مسابقات شاهد روزهای خوبی در شهرستان جویبار باشیم.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : جویبارآماده برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان است / شادمانی مردم از شنیدن قطعی شدن میزبانی جویبار

جویبارآماده برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان است / شادمانی مردم از شنیدن قطعی شدن میزبانی جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS