امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 23:30:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 7628

تاریخ انتشار : 28/07/1393 - 10:26

اختصاصی / مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

امکانات جویباربرای برگزاری جام باشگاه های جهان مناسب نیست / نماینگان مجلس باید برای ارتقا امکانات رایزنی کنند

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: متاسفانه امکاناتی که باید برای برگزاری جام باشگاه های جهان تهیه شود درجویبار وجود ندارد و شاید همین موضوع امتیاز میزبانی را از این شهرستان سلب کند.

امکانات جویباربرای برگزاری جام باشگاه های جهان مناسب نیست / نماینگان مجلس باید برای ارتقا امکانات رایزنی کنند

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و با توجه به اینکه ورزش غالب شهرستان جویبار کشتی است با رضا لایق یکی از مربیان تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفتگویی را انجام دادیم.

رضا لایق در گفتگو با خبرنگار ورزشی جویباران با اشاره به اینکه جویبار خود را در عرصه جهانی مطرح کرده است اظهار داشت: واقعا از اینکه همه مردم و مسئولین این شهر از کشتی حمایت می کنند خوشحالم و اعتقاد دارم با بیشتر کردن حمایت ها جویبار باید پایتخت کشتی جهان شود.

وی در خصوص برگزار جام باشگاه های جهان در جویبار گفت: فدراسیون کشتی کاملا معتقد است که جام باشگاه های جهان باید در شهرستان جویبار برگزار شود اما امکانات و زیرساخت های ورزشی این شهرستان پاسخگوی برگزاری این مسابقات نیست.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: برای برگزاری مسابقات بین المللی اتحادیه جهانی کشتی یه تعداد آیتم هایی را قرار داده است که متاسفانه این آیتم ها در جویبار وجود ندارد.

وی یکی از مشکلات کشتی در جویبار را نبود یک سالن مناسب دانست و افزود: باید یک سالن 10 الی 15 هزار نفری در شهرستان جویبار احداث شود چرا که این سالن جوابگوی این حجم عظیم استقبال مردمی نیست.

لایق با بیان اینکه برای تأمین امکانات به یک عزم ملی و استانی نیاز است، تأکید کرد: اگر امکانات محیا شود مطمئن باشید که جویبار روز به روز در محوریت مسابقات مختلف دنیا قرار خواهد گرفت.

وی افزود: جویبار و مردم این شهر در مسابقات مختلف نشان دادند که پتانسیل همه خوبی ها را دارند به همین دلیل همه مسئولین به ویژه نمایندگان این شهرستان در مجلس شورای اسلامی باید رایزنی های لازم برای تأمین امکانات ورزشی جویبار به ویژه احداث یک سالن 10 الی 15 هزار نفری را در دستور کار خود قرار دهند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص کشتی گیران جویباری در رده های مختلف سنی اظهار کرد: وقتی در رده بزرگسالان این چنین سرمایه های عزیمی وجود دارند مطمئنا در رده های پایه نیز توانایی های زیادی وجود خواهد داشت.

وی افزود: خوشبختانه مسئولین ورزشی جویبار برنامه ریزی های خوبی برای پرورش کشتی گیران در نظر گرفتند که موجب امیدواری به سال های آینده است.

رضا لایق به برخی از شایعه ها مبنی بر اینکه فدراسیون توجهی به شهرستان های کوچک ندارد پاسخ داد و گفت: بنده به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی این شایعه را به کلی تکذیب می کنم چرا که از روزی که رسول خادم به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد توجه ویژه ای به شهرستان های کوچک به خصوص شهرستان جویبار دارد.

وی افزود: امروز اردوهای بستر سازی برگزار می شود که در آن کشتی گیرانی از شهرستان های کوچک حضور دارند و استعدادهای خود را به مربیان تیم های ملی نشان میدهند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان با اشاره به اینکه برخی ها همیشه به دنبال جو سازی علیه فدراسیون آقای خادم هستند خاطر نشان کرد: خوشبختانه کارهای زیرساختی خوبی در حال انجام است و نتیجه این کارها را در سال های آینده مشاهده خواهیم کرد.

دیدگاه شما در مورد : امکانات جویباربرای برگزاری جام باشگاه های جهان مناسب نیست / نماینگان مجلس باید برای ارتقا امکانات رایزنی کنند

امکانات جویباربرای برگزاری جام باشگاه های جهان مناسب نیست / نماینگان مجلس باید برای ارتقا امکانات رایزنی کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS