امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 13:44:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 7473

تاریخ انتشار : 26/07/1393 - 00:27

آخرین میخ بر حکومت آل سعود

سعودی ها از ترس مرگ خودکشی می کنند

اجرای حکم اعدام آیت الله باقرالنمر آخرین میخی خواهد بود بر تابوت حکومت طالوتی و طاغوتی سعودی ها که فلسفه وجودی‌شان از سوی پیر و روباه استعمارگر بریتانیا و سپس امپریالیزم امریکا چیزی جز تخریب بنیان های اسلام نیست.

سعودی ها از ترس مرگ خودکشی می کنند

به گزارش جویباران، به نقل از بلاغ، ترس از مرگ، دولت عربستان را شتاب‌زده به سوی خودکشی سوق می دهد، صدور حکم اعدام آیت الله "نمر النمر" از سوی دادگاه سعودی، نتیجه شکست های فاحش وهابیت سعودی طی سال های اخیر در دستیابی به قدرت تعیین کننده در جهان اسلام به منظور تأمین منافع راهبردی نظام سلطه جهانی به سرکردگی امپریالیزم امریکاست.

سعودی ها که از اوایل دهه 1980 با ورود جدی به صحنه معادلات افغانستان و ایجاد بستر تأثیرگزاری امریکایی در رقابت با ارتش سرخ شوروی توانسته بودند پاکستان را پایگاه تربیت نیروی انسانی آموزه های محمدبن وهاب قرار دهند و با تشکیل ارتش و حکومت طالبان، تشکیلات مافیایی و شیطانی القاعده را به وجود آورند و حوادث مرگبار و دهشتناکی را با تکثیر القاعده در قالب های متعدد و متنوع به وجود آورند که داعش پیشرفته ترین و آخرین ورژن اندیشه های تکفیری آنهاست به طور عملی وارد مسیر و فضایی شدند که مقصدی جز فضاحت و نابودی و اضمحلال انتظار آنها را نمی کشید.

حال که صدها میلیارد دلار نفتی سعودی ها و ماجراجویی ها روزانه شان در سراسر جهان برای اسلام هراسی و شیعه ستیزی و دخالت های میلیتاریستی آنها در بحرین و یمن و به انحراف بردن بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی به نتیجه حداقلی هم نرسید و موجب آبروریزی آن ها شد، اتخاذ سیاست چماقی در مهار نارضایی های روزافزون داخلی و برخورد فرعون گونه با مطالبات به حق اهل ایمان راه اشتباه دیگری ست که سیاستمداران سعودی برای تکمیل مجموعه ای از اشتباهات راهبردی خودپیشه کردند.

نقص حقوق اساسی فرق مختلف دینی و محرومیت کامل شیعیان این کشور و جسارت جنون آمیز صدور حکم اعدام رهبر شیعیان عربستان آیت الله نمر باقرالنمر، آنچنان جنایت بار و غیر قابل تحمل شده که حتی سازمان های خریداری شده جهانی صعودی ها هم قادر به کتمان زشتی های این تصمیم نیستند و چاره ای جز تقبیح و محکومیت و تخطئه آن نیافتند.

محکومیت این حکم توسط عفو بین الملل، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، اعتراض علمای اهل سنت اکثر کشورهای اسلامی و شخصیت های مختلف جهانی، گواه بر بطلان تلاش های مذبوحانه صعودی ها برای رهایی از باتلاق هولناکی است که شیوخ صعودی با سیاست های سرکوب گرانه و ظالمانه سال های عمر خود به وجود آورده اند.

بدون تردید و به گواه ده‌ها مورد مشابه، اجرای حکم اعدام آیت الله باقرالنمر آخرین میخی خواهد بود بر تابوت حکومت طالوتی و طاغوتی سعودی ها که فلسفه وجودی‌شان از سوی پیر و روباه استعمارگر بریتانیا و سپس امپریالیزم امریکا چیزی جز تخریب بنیان های اسلام و انهدام ایمان مسلمانان و فراهم آوردن امنیت کامل برای رژیم اشغالگر قدس و حاکمیت مطلق امریکائیان بر سرنوشت ملل اسلامی، نیست.

تثبیت سعودی های در غرق به اقدام بنیان کن اعدام شیعیان عربستان، به صحنه آوردن نه تنها شیعیان این کشور که همه مسلمانان این کشور و سایر کشورهای اسلامی را در پی خواهد داشت و طبیعی است خون پاک مجتهد عالیقدر 56 ساله عربستان طومار سیاه نظام جنگ افروز وهابیت در هم بپیچد.

انشاالله

دیدگاه شما در مورد : سعودی ها از ترس مرگ خودکشی می کنند

سعودی ها از ترس مرگ خودکشی می کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS