امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 14:31:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 7320

تاریخ انتشار : 21/07/1393 - 17:43

سرپرست تیم فوتبال شهدای جویبار:

جویباری ها تیم شهرشان را در اولین دیدار خانگی تنها نگذرانند

سرپرست تیم فوتبال شهدای جویبار گفت : از تمایم جویباری ها میخواهم برای دیدار روز سه شنبه تیم ما را حمایت کنند.

جویباری ها تیم شهرشان را در اولین دیدار خانگی تنها نگذرانند

به گزارش جویباران، محسن رمضانی سرپرست تیم فوتبال شهدای جویباردر گفتگو به مازند اسپرت در خصوص آخرین وضعیت این تیم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور گفت :تمرینات منظمی را قبل از آغاز فصل پشت سر گذاشتیمو اماده حضور در مسابقات لیگ هستیم.

وی ادامه داد : از وقتی که شهرداری تیم داری را کنار گذاشت ، مسئولین شهر بخصوص فرماندار جویبار تلاش زیادی کردند تا این تیم در این شهر حفظ شود و اعضای شورای شهر هم کمک کردند تا این تیم در شهر جویبار باقی ماند ولی اسم این تیم به نام شهدای جویبار تغییر یافت.

رمضانی افزود : در حال حاضر فرماندار جویبار مدیر عامل این باشگاه است و امام جمعه شهرستان جویبار هم رئیس هیئت مدیره این باشگاه است.

سرپرست تیم فوتبال شهدای جویبار ، اضافه کرد : بازی های دوستانه زیادی را هم قبل از آغاز فصل انجام داده ایم و مربی تیم از بازیکنان جدید شناخت کافی پیدا کرد و تیم قدرتمندی برای حضور در رقابت های لیگ دسته دوم آماده کردیم که خداروشکر در هفته اول این رقابت ها هم یک امتیاز خارج از خانه کسب کردیم.

رمضانی بیان کرد : نسبت به سال گذشته از نظر یارگیری بهتر کار کردیم و از همه لحاظ دست مربی و کادر در امر یارگیری باز بود و بازیکنان خوبی امسال جذب باشگاه شدند و بدون شک میتوانم بگویم تی ما برای صعود از این گروه چیزی کمتر از تیم های دیگر ندارد.

این مسئول در خصوص حضور پیروز جغتاپور به عنوان سرمربی تیم بیان کرد : یکی از عواملی که سبب شد تا پیروز جغتاپور به عنوان سرمربی این تیم در این فصل انتخاب شود این بود که ایشان شناخت کافی نسبت به شرایط باشگاه و بازیکنان داشتند و نقاط ضعف و قوت تیم را میدانست و با توجه به شناخت از تیم بازیکنان خوبی را در آن نقاط به تیم اضافه کردند.

رمضانی در پایان گفت : از تمامی جویباری ها میخواهم در بازی روز سه شنبه در برابر گرند بجنورد تیم ما را تنها نگذارند و برای حمایت از تیم شهر جویبار در این دیدار حضور پیدا کنند تا بتوانیم با حضور انها نتیجه ای خوب کسب کنیم و سه امتیاز این دیدار خانگی را بدست بیاوریم.

 

دیدگاه شما در مورد : جویباری ها تیم شهرشان را در اولین دیدار خانگی تنها نگذرانند

جویباری ها تیم شهرشان را در اولین دیدار خانگی تنها نگذرانند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS