امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 08:23:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 731

تاریخ انتشار : 19/07/1392 - 20:15

سرهنگ محسن جعفری:

اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح سپرده شود

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جویبار گفت: اقتدار به معنی قدرت ،توانایی ،شایستگی و لیاقت است و این اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح و علاقه مند به سرنوشت مردم سپرده شود تا آنان بتوانند امنیت را به درستی تامین کنند.

اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح سپرده شود

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ محسن جعفری در مراسم نماز جمعه این هفته ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی به تمامی سبز پوشان نیروی انتظامی، به صحبت پیرامون امنیت و مراتب آن پرداخت.

وی گفت: امنیت یکی از اساسی ترین نیاز های جامعه است و هیچ پیشرفت و توسعه ای مگر در سایه و به برکت برقراری امنیت در جامعه صورت نمی گیرد.همان گونه که فرماندهی کل قوا امام خامنه ای فرمودند ، وظیفه ی نیروی انتظامی در جامعه ی اسلامی برقراری امنیت و به ویزه امنیت اخلاقی می باشد.امنیت اخلاقی در جامعه به آن معناست که افراد جامعه دغدغه ای در خصوص سلامت اخلاقی و روانی فرزندان خود نداشته باشند.

جانشین فرماندهی ناجا شهرستان جویبار در ادامه صحبت های خود افزود: نیروی انتظامی نیز با پیروی از رهنمود های حکیمانه ی رهبر نظام جمهوری اسلامی شعار هفته ی خود را "اقتدار پلیس در سایه ی مردم داری ،قانون مداری ،کار آمدی" بیان نموده است.اقتدار به معنی قدرت ،توانایی ،شایستگی و لیاقت است و این اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح و علاقه مند به سرنوشت مردم سپرده شود تا آنان بتوانند امنیت را به درستی تامین کنند.

وی در خصوص عملکرد نیروی انتظامی شهرستان جویبار در سال 92 گفت: از ابتدای سال 92 تعداد تماس هایی که مردم جویبار با نیروی انتظامی داشتند 5735 مورد بود که 2740 مورد آن عملیاتی گردیده و تماس گیرندگان تماس های دیگر مورد ارشاد و راهنمایی قرار گرفتند.همچنین 21 طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط نیروی انتظامی در سطح شهرستان به اجرا در آمده که نتیجه ی آن در برقراری امنیت تاثیر چشمگیری داشته است.

جعفری همچنین از صدور 219مجوز پروانه ی کسب، کاهش 4درصدی سرقت،افزایش 27 درصدی کشف سرقت ها، برقراری امنیت در حوزه های جمع آوری آرا با همکاری سپاه پاسداران شهرستان جویبار،برقراری نظم و امنیت مسابقات کشتی و فوتبال ،کنترل عبور و مرور در سطح شهر و .... که از عملکرد های دیگر نیروی انتظامی شهرستان جویبار بود خبر داد.

وی در پایان صحبت های خود تصریح کرد: هدف ما ارائه ی آمار و ارقام نیست بلکه جذب مشارکت همه ی شما شهروندان قانون مدار شهرستان جویبار است.برقراری نظم و امنیت وظیفه ی ماست و انتظار ما از شما شهروندان این است که ما را در تمامی مراحل برقراری امنیت یاری نمایند.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح سپرده شود

اقتدار و قدرت باید به دست انسان های صالح سپرده شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS