امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 09:45:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 7291

تاریخ انتشار : 21/07/1393 - 08:48

اختصاصی / در جلسه ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر جویبار مطرح شد:

برای از بین بردن منکرات باید معروفات را در جامعه گسترش داد / محرم فرصتی مناسب برای شبهه زدایی

هفتمین جلسه ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکرو شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار برگزار شد.

برای از بین بردن منکرات باید معروفات را در جامعه گسترش داد / محرم فرصتی مناسب برای شبهه زدایی

به گزارش خبرنگار جویباران، هفتمین جلسه ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار عصر دیروز و با حضور روسای ادارات در فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: عید غدیر یکی از روزهای بزرگ برای همه مسلمانان عالم بلکه برای بشریت است.

وی افزود: در واقع غدیر روزی است که راه سعادت و کمال برای همه انسانها با تمسک به ولی خدا معین شد که این موضوع نشان‌ دهنده جامعیت اسلام است.

امام جمعه جویبار در ادامه به موضوع محرم اشاره کرد و گفت: یکی از مسائل مهم در مناسبت های مختلف و به ویژه محرم فضاسازی مناسب شهرستان است.

وی افزود: شهرداران محترم باید با یک هماهنگی مناسب در آغاز محرم فضاسازی خوبی برای شهر انجام دهند و در پایان مناسبت این فضاسازی ها را جمع آوری کنند.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر تأ کید کرد: مسئولین ادارات در این هفته از افرادی که بیشترین تلاش را در احیاء فریضه امر به معروف ونهی از منکر داشته اند تقدیر کنند.

وی ایجاد معروفات را مهمتر از جلوگیری از منکرات خواند و افزود: اگر در جامعه ای معروفات افزایش یابد مطمئنا به طبع آن جلوگیری از منکرات آسانتر خواهد بود.

امام جمعه جویبار با اشاره به اینکه شبهه افکنی ها در موضوع محرم بسیار زیاد شده است اظهار کرد: دشمنان مدل دشمنی خود را تغییر داده اند و با محبت جلو می آیند اما در باطن به دنبال نابودی اعتقادات مسلمانان به خصوص شیعیان هستند.

وی افزود: باید با شیوه های درست امربه معروف و نهی از منکر و استفاده درست از فضای محرم و صفر شبهه افکنی ها را از بین برد.

در ادامه جلسه فرج الله یدالله پور معاون فرماندار جویبار به موضوع آسیب های محرم اشاره کرد و گفت: یکی از آسیب های محرم خلوت بودن تکایا و مساجد در هنگام سخنرانی علما و واعظین است که باید با یه راهکار مناسب جلوی این آسیب گرفته شود.

وی همچنین بهره گیری از ظرفیت بالای مدارس در محرم را بسیار مهم دانست.

دیدگاه شما در مورد : برای از بین بردن منکرات باید معروفات را در جامعه گسترش داد / محرم فرصتی مناسب برای شبهه زدایی

برای از بین بردن منکرات باید معروفات را در جامعه گسترش داد / محرم فرصتی مناسب برای شبهه زدایی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS