امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 19:40:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 716

تاریخ انتشار : 18/07/1392 - 22:34

نماینده جویبار در مجلس:

استاندار مازندران در انتخاب معاونان درست عمل کرد/ دخالتی در انتصابات ندارم

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار مازندران در انتخاب معاونان خود درست عمل کرد و افرادی با شخصیت اجتماعی مقبول و دارای تجربه مدیریتی را انتخاب کرد.

استاندار مازندران در انتخاب معاونان درست عمل کرد/ دخالتی در انتصابات ندارم

به گزارش جویباران، سید هادی حسینی با تاکید بر اینکه تا جایی که بتوانم در انتصابات شهرستانی مداخله نمی‌کنم مگر اینکه بر ضرر منطقه باشد که حرفم را بیان می‌کنم، بیان داشت: به لحاظ تفکیک قانونی دخالتی در انتصابات ندارم و اگر وزارت کشور نظرخواهی کند نظر مشورتی را اعلام می‌کنم.

نماینده جویبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به استاندار مازندران علاقمندیم و سعی می‌کنیم تا برای موفقیت وی تلاش کنیم، افزود: استاندار مازندران در انتخاب معاونان خود درست عمل کرد و افرادی با شخصیت اجتماعی مقبول و دارای تجربه مدیریتی را انتخاب کرد.

وی با اشاره به اینکه اگر مشکل یا انتقادی در آینده به وجود آید تذکر می‌دهم، خاطرنشان کرد: هیچ پیشنهادی به معاونان استاندار برای انتصابات نداشته‌ام و ما باید فضا را برای فعالیت مسئولان آماده کنیم و به تفکیک وظایف‌ها احترام بگذاریم.

حسینی با بیان اینکه حق اعضای ستاد دکتر روحانی در مازندران است که افراد مورد نظر خود را به استاندار و معاونان وی پیشنهاد دهند و مسئولان استانی از لیست آنان یا از گزینه‌های دیگر استفاده کنند، گفت: استفاده استاندار یا معاونان وی از مشاوران عاقلانه است و مسئولان ارشد استانی نباید وقت خود را برای بررسی سابقه افراد صرف کنند بلکه بررسی دقیق گزینه‌ها باید توسط مشاوران انجام شود.

نماینده جویبار ، قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این نکته که مردم حوزه انتخابیه نگران مسائل مربوط به انتصابات و تغییرات مدیریتی نباشند، افزود: تعداد افراد شایسته برای پذیرش مسئولیت زیاد است اما پست‌های مدیریتی محدود است و همه باید به مسئولانی که انتخاب می‌شوند، کمک کنند.

حسینی تاکید کرد: همه ما مکلف به رعایت مسائل اخلاقی هستیم.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران در انتخاب معاونان درست عمل کرد/ دخالتی در انتصابات ندارم

استاندار مازندران در انتخاب معاونان درست عمل کرد/ دخالتی در انتصابات ندارم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS