امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:39:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 685

تاریخ انتشار : 18/07/1392 - 12:45

جویباران گزارش می دهد /

قصه تکراری تبانی باز هم کار دست شهرداری جویبار داد

تیم فوتبال شهرداری جویبار که قرار بود عصر دیروز با تیم فوتبال استیل آذین ازسری مسابقات لیگ دسته دوم کشور دیدار کند با صلاحدید سازمان لیگ به علت همان قصه تبانی لغو شد.

قصه تکراری تبانی باز هم کار دست شهرداری جویبار داد

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، تیم شهرداری که قرار بود عصر دیروز با تیم فوتبال استیل آذین دیدار کند به علت ندادن رأی کمیته انضباطی در مورد قضایای بازی شهرداری جویبار و پیروزی شیروان لغو شد.

تیم و عوامل شهرداری جویبار از ماه ها قبل خود را برای انجام بازی های لیگ دسته دوم کشور آماده کرده بودند که متاسفانه به علت کم کاری کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هنوز قادر به انجام مسابقات خود در لیگ دسته دوم کشور نشده اند.

در همین راستا سرپرست تیم فوتبال شهرداری جویبار در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تمام عوامل فوتبال شهر و استان آماده برگزاری دیدار ما مقابل استیل آذین تهران بودند ولی به صلاحدید سازمان لیگ تا زمان روشن شدن تکلیف پرونده ما با پیروزی شیروان این دیدار لغو گردید.

محسن طبری افزود: مربیان و بازیکنان تیم بدون در نظر گرفتن اتفاقاتی که در این مدت بر تیم گذشت با قدرت به کار خود ادامه می دهند و ذهن خود را روی بازی های لیگ متمرکز کردند.

وی در پایان با اعتراض به کمیته انضباطی تأکید کرد: واقعاً نمی دانیم برچه اساسی این رأی صادر شده است؟  کسی نیست به ما بگوید برتری ما مقابل پیروزی شیروان چه با 15 گل و چه با یک گل چه فرقی داشت و سرنوشت کدام تیم دچار تغییر شده است؟

تیم شهرداری جویبار با هزینه های زیاد از ماه ها قبل و با جذب سرمربی مطرح لیگ برتری یعنی محمود فکری و برگزاری جلسات تست برای جذب بازیکنان بومی و غیر بومی برای حضور قدرتمند در لیگ دسته دوم خود را آماده می کرد که متاسفانه با سهل انگاری کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم چنان حضور خود را در لیگ دسته دوم کشور در هاله ای از ابهام می بیند.

حال سؤال ما از مسئولین شهرستانی و استانی این است که چرا برای حل مشکل تیم شهرداری جویبار که یکی از نمایندگان استان مازندران در لیگ دسته دوم کشور می باشد اقدامی نمیکنند و اگر اقداماتی انجام میدهند به چه علت پاسخی به رسانه نداده اند تا افکار عمومی نسبت به این مسائل آگاهی یابد.

در پایان سؤال دیگر ما از مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می باشد که چرا با وجود اینکه چندین ماه از رأی اولیه بر علیه تیم شهرداری جویبار  میگذرد، رأی نهایی را اعلام نمیکنند تا حداقل عوامل و تیم فوتبال شهرداری جویبار از بلاتکلیفی بیرون بیایند؟

لازم به ذکر است که تیم فوتبال شهرداری جویبار در در تاریخ 22 شهریور ماه به علت شکایت مدیر عامل تیم نفتون تهران از حضور در لیگ دسته دوم کشور محروم شده بود.

دیدگاه شما در مورد : قصه تکراری تبانی باز هم کار دست شهرداری جویبار داد

قصه تکراری تبانی باز هم کار دست شهرداری جویبار داد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS