امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 02:55:24
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 6747

تاریخ انتشار : 12/07/1393 - 07:46

اختصاصی/ راز سر به مهر قتل عارف کوچولو افشا شد!

قاتلان عارف کوچولو دستگیر شدند / حسادت و کینه عامل اصلی قتل

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار به مناسبت هفته ناجا از دستگیری عاملین قتل عارف کوچولو پنج ساله خبر داد.

قاتلان عارف کوچولو دستگیر شدند / حسادت و کینه عامل اصلی قتل

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ سید رحمان رضازاده در جمع خبرنگاران از دستگیری قاتلین عارف پنج ساله خبر داد و اظهار داشت: با عنایت به حساسیت موضوع قتل عارف صدیقی فرزند عزیز الله و بازتاب گسترده نحوه قتل این کودک پنج ساله تحقیقات گسترده ای از سوی کاراگاهان پلیس آگاهی در راستای کشف معمای پیچیده قتل و شناسایی قاتلین انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این قتل کمی مشکوک به نظر می رسید و احتمال اینکه این قتل به خاطر کینه و حسادت به وجود آمده باشد،اعضای خانواده مقتول زیر نظر گرفته شدند و در بررسی های صورت گرفته برادر ناتنی عارف به هویت "ح- ص" و داماد وی به هویت "ر-ک" به عنوان مظنونین اصلی شناسایی و با توجه به تناقض گویی های آنان با قرار مناسب صادره روانه زندان شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار ادامه داد: همچنین در تجزیه و تحلیل های صورت گرفته مراوده های مشکوکی از سوی پسر خانواده یعنی "ح - ص" با فردی به هویت "ج – ص" مشاهده شد. برهمین اساس فرد "ج - ص" مورد تعقیب قرار گرفت و هنگامی که در حال فرار بود توسط نیروهای آگاهی دستگیر شد و لب به اعتراف گشود.

وی تصریح کرد: طبق اعتراف "ج- ص" (یکی از چوپانان منطقه که با قاتل همکاری داشت) برادر ناتنی مقتول و قاتل دیگر ، به بهانه خرید بستنی این پسر بچه پنج ساله را از منزل دور کردند و در باغی با ضربات چاقو به قتل رساندند .

سرهنگ رضازاده گفت: این دو فرد پس از جدا کردن سر کودک و آتش زدن با گازوییل ، جنازه را درزمین فوتبال روستای سروکلا رها کردند.

وی افزود: متهم "ح-ص" در مواجهه حضوری با آن چوپان لب به اعتراف گشود و کلیه اظهارات این فرد را تایید کرد.

رضازاده ادامه داد: برادر مقتول در اعترافات خود گفت؛«جنازه را به روستای سروکلا بردم و داخل زمینی جنب زمین فوتبال این روستا انداختم و با هماهنگی که از قبل با دامادم داشتم با همکاری وی جنازه را به داخل باغ یکی از همسایه ها انداختم و سر جسد را نیز به حیاط منزل پدرم انتقال دادم»

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار در پایان خاطر نشان کرد: پس از اعترافات متهمین صحنه جرم مورد تشریح و بازسازی قرار گرفت و آثاری از قبیل ته مانده آتش و در پوش گالن گازوییل در باغ مورد نظر مشاهده شد. در ادامه نیز متهمین مذکور با قرار بازداشت موقت جهت سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 15 مهر 1393 - 15:42
    علی

    از این که قاتلین دستگیر شدند خوشحالیم و به مسؤو لین تبریک می گوییم . دستگیری خالی دردی را درمان نمی کند وزخمی را ترمیم نمی نماید.!!!!!!!!!!!!!!!! مردم منتظر مجازات قاتلین تو شهر هستند. دزدان مسلح که در وسط شهر جویبار یک مغازه جواهری رازدند را هم دستگیر کردند نتیجه آن بعد از چند ماه به کجا ختم شد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!! از بابای جواهر فروش که مغازه اش را سرقت کرده بودند پرسیدم حاجی بلاخره عاقبت دزدان چی شد ؟ جواب داد فعلاً گفتند فقط دستگیر کردند ولی از مجازات خبری نیست !!!!!!!!!!!! طلا هم رفت شهر ناامن شد مردم احساس نا امنی کردند ولی از مجازات دزدان خبری نیست!!!!! همه مسؤولین شعار دادند که دزدان را به اشد مجازات می رسانیم ولی خبری نشد!!!!! راستی چه خبر از قاتل یا قاتلین روز سیزده بدر ساحل جویبار ؟ این هم مثل سایر حوادث !!!!!!!!!!! کی مقصّر است نمی دانم!!!!!! شما رسانه ای ها بفرمایید کی مقصّر است.

    6 2
دیدگاه شما در مورد : قاتلان عارف کوچولو دستگیر شدند / حسادت و کینه عامل اصلی قتل

قاتلان عارف کوچولو دستگیر شدند / حسادت و کینه عامل اصلی قتل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS