امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 16:19:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 666

تاریخ انتشار : 16/07/1392 - 19:36

اختصاصی / مسئولین پاسخگو باشند!!

چرا جویبار در لیگ برتر و لیگ دسته اول کشتی آزاد سهمیه ای ندارد؟

چرا پایتخت کشتی ایران در مهمترین مسابقات کشتی کشور نماینده ای ندارد؟

چرا جویبار در لیگ برتر و لیگ دسته اول کشتی آزاد سهمیه ای ندارد؟

جویباران - امسال سال کشتی جویبار و قدرت نمایی جویبار در جهان بود چرا که 4 ملی پوش در تیم ملی کشتی آزاد از این شهرستان حضور داشتند و از این چهار ملی پوش سه نفر به مقام های جهانی دست یافتند که عزت الله اکبری باعث قهرمانی تیم ملی ایران هم شد.

جویبار شهرستانی است که همه آن را با کشتی وکشتی گیرانش میشناسند. این شهرستان سال گذشته با تیم پرسپولیس جویبار در لیگ برتر کشتی آزاد شرکت کرد و توانست نایب قهرمانی را البته با حرف وحدیث فراوان بدست آورد.

با این وجود در لیگ برتر امسال کشتی آزاد، شهرستان جویبار هیچ تیمی نداده است که این جایی بس تعجب و تأسف می باشد که چرا شهرستانی که دارای قابلیت های فراوان و استعدادهای ناب در ورزش اول کشور می باشد در مهمترین مسابقات کشتی کشور هیچ تیمی ندارد.

مسئولان کشتی جویبار باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند که چرا در سالی که این شهرستان بهترین نتایج را در کشتی بدست آورده است هیچ تیمی از این شهرستان در لیگ برتر ورزش اول کشور وجود ندارد.

شاید مسئولان نداشتن اسپانسر را بهانه کنند ولی این را باید بدانیم که جویبار صنعتی ترین شهرستان استان مازندران می باشد و می شود با رایزنی هایی از قابلیت های صنعت و صنعت گران این شهرستان در تشکیل تیم کشتی استفاده کرد. صنعت گرانی که در ایران و حتی در منطقه خاورمیانه حرف اول را می زنند.

یکی از دلایلی که کشتی و ورزش شهرستان جویبار مورد حمایت مسئولین استانی و کشوری قرار نمیگیرد و سالانه استعدادهای فراوانی از دید مربیان و سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد دور می ماند همین شرکت نکردن این شهرستان در لیگ ها و مسابقات مهم کشوری واستانی است.

با اینکه امسال شاهد برگزاری لیگ دسته اول کشتی آزاد هم بوده ایم اما باز هم از یک تیم کشتی از شهرستان کشتی پرور خبری نبوده است.

در پایان باز هم این سؤال از مسئولین ارشد شهرستان پرسیده می شود که چرا شهرستانی که پایتخت کشتی ایران نامیده می شود یک تیم کشتی در لیگ برتر حتی در لیگ دسته اول کشتی آزاد کشور ندارد؟

------------------------------------------------------

** گزارش از مصطفی فیروزجایی **

-----------------------------------------------------

دیدگاه شما در مورد : چرا جویبار در لیگ برتر و لیگ دسته اول کشتی آزاد سهمیه ای ندارد؟

چرا جویبار در لیگ برتر و لیگ دسته اول کشتی آزاد سهمیه ای ندارد؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS