امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 19:43:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 6494

تاریخ انتشار : 08/07/1393 - 19:11

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان مازنی قرار می‌گیرد

سیدعلی قاسمی با اشاره به انسان دوستی و نوع دوستی که در بین دانش آموزان مازندرانی وجود دارد، گفت: طرح حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان در مدارس قرار می‌گیرد.

حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان مازنی قرار می‌گیرد

به گزارش جویباران، سیدعلی قاسمی امروز در گفت‎وگو با بلاغ درباره طرح کمک به مردم غزه که از چهارشنبه تا جمعه در کشور شروع می‌شود، اظهار داشت: همانطور که امام(ره) در حمایت جهانی از مردم غزه تاکید داشتند، این اقدام اساسی در کشور بسیار ارزنده است.

وی تصریح کرد: این طرح باید جهانی شود و همه مردم در این طرح عظیم باید حضور پرشور و مقتدارنه داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرروش مازندران خواستار توجه مردم برای کمک به دانش‌آموزان غزه شد و گفت: در بمباران غزه مردم این کشور بی‎رحمانه مورد هجوم قرار گرفتند.

این مسئول بیان داشت: کمک به مردم غزه با این اقدام به نوعی همدردی با مردم غزه است و در صورت ابلاغ این طرح به آموزش و پرورش، دانش آموزان نیز در این امر خیرخواهانه کمک موثری در برنامه کاری خویش قرار می‌دهند.

وی با اشاره به انسان دوستی و نوع دوستی که در بین دانش آموزانی ایرانی به ویژه دانش آموزان مازندرانی وجود دارد، گفت: طرح حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان در مدارس قرار می‌گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اعلام اینکه حمایت از فلسطین نشات گرفته از فرهنگ امام(ره) است، بیان داشت: این طرح به یقیق مورد استقبال مسئولان آموزش و پرورش استان مازندران قرار می‌گیرد.

وی درباره میزان کمک به مردم غزه گفت: برای عملیاتی کردن این طرح معاونت پرورشی این سازمان اعلام آمادگی دارد تا این موضوع را در سطح مدارس استان مازندران اجرایی کند.

قاسمی درباره وحدت مسلمانان برای کمک به مردم غزه گفت: مسلمانان با وحدت و یکدلی می‌توانند زمینه نابودی اسرائیل را فراهم کنند و این برای جمیعت میلیاردی مسلمانان جهان کار بسیار سختی نیست.

وی در پایان تاکید کرد: همه مسلمان برای نابودی اسرائیل باید متحد و یکپارچه شوند.

دیدگاه شما در مورد : حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان مازنی قرار می‌گیرد

حمایت از مردم غزه مورد استقبال دانش آموزان مازنی قرار می‌گیرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS