امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 03:38:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 595

تاریخ انتشار : 12/07/1392 - 17:55

عزت الله اکبری:این مربی در مجارستان به خبرنگاران گفته بود اكبري حذف مي‌شود، برويد خريد

عزت در اردو زمزمه‌هاي برخي از مربيان را كه حاضر به گفتن نام آن‌ها نشد، بارها شنيده بود، نجواهايي كه از شكست وي حكايت داشت، از اين كه اين كشتي گير حتي يك پيروزي هم در مجارستان نخواهد داشت

عزت الله اکبری:این مربی در مجارستان به خبرنگاران گفته بود اكبري حذف مي‌شود، برويد خريد

جویباران - شايد كمتر كسي فكر مي‌كرد كليد قهرماني تيم كشتي آزاد ايران در رقابت‌هاي جهاني مجارستان دست جوان مازندراني ملي پوش باشد.

اعتماد رسول خادم به عزت الله اكبري در وزن 74 كيلو و اين كه چشمش را به روي صادق گودرزي در همين وزن بسته بود اين جوان مازندراني را عزت كشتي ايران كرد. دلاور غيور كشورمان كه با پيروزي بر همه رقباي خود در تركيب تيم اعزامي به مجارستان قرار گرفته بود همه طعنه و كنايه‌ها را چه در اردو و چه در مسابقات به جان خريد و با مدال به كشور بازگشت.

عزت در اردو زمزمه‌هاي برخي از مربيان را كه حاضر به گفتن نام آن‌ها نشد، بارها شنيده بود، نجواهايي كه از شكست وي حكايت داشت، از اين كه اين كشتي گير حتي يك پيروزي هم در مجارستان نخواهد داشت، اما بازهم نااميد نشد و باوجود چندين بار قهر كردن از اردو به سفارش پدر عازم رقابت‌هاي جهاني شد تا حرفش را روي تشك بزند، حريفي كه دهان همان‌هايي كه شكستش را پيش‌بيني مي‌كردند بست و حتي پس از بازگشت از مجارستان در مصاحبه‌هاي خود با برخي نشريات گفتند كه عزت شاگرد آن‌ها بوده و زيرنظر آن‌ها تمرين مي‌كرده است.

عزت الله اكبري كه نايب قهرماني جهان در وزن 74 كيلو را در كارنامه خود ثبت كرد و دست پر از مجارستان برگشت به ايران گفت: از زماني كه در اردو بودم حرف‌هاي زيادي پشت سرم بود و بارها شنيدم كه يكي از مربيان كه نامش را نمي‌گويم به حريف تمريني‌ام گفته بود كه عزت كشتي گير خوبي نيست آنقدر اين حرف‌ها آزارم مي‌داد كه حتي چندبار اردو را ترك كردم اما باز به خاطر دوستانم برگشتم.

وي افزود: اين حرف‌ها تا زماني كه به مجارستان هم رفتيم ادامه داشت و من شنيدم كه روزي كه من مسابقه داشتم به همه خبرنگاران گفته بود نيازي نيست به سالن بيايند و اگر مي‌خواهند به خريد بروند چون اين كشتي گير در همان مسابقه اول شكست مي‌خورد!!!  تا مسابقه سوم هم خبرنگاران اطراف تشك كم بودند كه بعد وقتي حريف قدر كوبايي‌ام را در مسابقه سوم شكست دادم همه آمدند.

اكبري اضافه كرد: قبل از اعزام حرف‌هاي اين مربي را به پدرم گفتم و وي هم تأكيد كرد كه تمركزم به مسابقه‌ام باشد تا بعد از اين كه از مسابقات برگشتيم اين قضيه را حل كنيم، اما حالا هم كه بازگشته‌ايم مصاحبه‌اش را با يكي از روزنامه‌ها خواندم و ديدم كه آن جا گفته كه عزت شاگرد من بوده در صورتي كه اصلاً اين طور نيست، مربي من مهدي رضايي كلانتري است كه زحمت زيادي هم براي من كشيده است من نايب قهرماني‌ام را در جهان مديون اين مربي خوب هستم.

واقعاً از اين مربي خوبم تشكر مي‌كنم كه نقش زيادي در موفقيتم داشت و اميدوارم كه بتوانم زحماتش را جبران كنم. نايب قهرمان كشتي جهان در پايان گفت: از رسول خادم هم تشكر مي‌كنم كه براي تيم زحمت زيادي كشيد، قرار است جلسه‌اي با رضا لايق هم داشته باشيم و صحبت‌هاي آن مربي كه باعث ناراحتي‌ام شده را با وي درميان بگذارم تا اين مسأله حل شود چون نمي‌خواهم اين مسائل روي اهدافم تأثير بگذارد.

الهام محمدی مجد - مازند لیگ

دیدگاه شما در مورد : عزت الله اکبری:این مربی در مجارستان به خبرنگاران گفته بود اكبري حذف مي‌شود، برويد خريد

عزت الله اکبری:این مربی در مجارستان به خبرنگاران گفته بود اكبري حذف مي‌شود، برويد خريد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS