امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 09:06:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 583

تاریخ انتشار : 11/07/1392 - 17:58

فرمانده نیروی انتظامی جویبار درجمع خبرنگاران مطرح کرد:

کاهش چهار درصدی سرقت در شش ماهه نخست سال جاری

سرهنگ رضا زاده از کاهش 4 درصدی وقوع سرقت و افزایش 27 درصدی افزایش کشف سرقت خبر داد.

کاهش چهار درصدی سرقت در شش ماهه نخست سال جاری

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ رضازاده به مناسبت هفته نیروی انتظامی در نشستی با خبرنگاران با تشکر از اصحاب رسانه گفت: امروز اصحاب رسانه در جمهوری اسلامی ایران با رسانه های غربی بسیار متفاوت می باشد و یکی از دلایلی که انقلاب اسلامی همانند سال 57 استوار ومحکم به حرکت خویش ادامه می دهد از برکت وجود این عزیزان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: خبرنگاران با انعکاس صحیح اخبار و وقایع میتوانند نقش مهمی در تولید و حفظ احساس امنیت پایدار را در جامعه ایفا کنند.

فرمانده ناجا شهرستان جویبار از همکاری خوب وتنگاتنگ تمامی اصحاب رسانه علی الخصوص سایت ها و نشریات محلی که در امر خطیر تأمین امنیت به نیروی انتظامی کمک میکنند تشکر و خاطر نشان کرد: همکاری مردم با پلیس و مشارکت آنان در تأمین امنیت، در گرو اطلاع رسانی شفاف و صادقانه پلیس به مردم می باشد به همین خاطر پلیس همکاری و تعامل با رسانه ها را بر خود لازم می داند.

سرهنگ رضازاده با تأکید بر نظارت دقیق، قاطع و همه جانبه مسئولان انتظامی در برخورد با هرگونه بی نظمی و خلل در جامعه تأکید کرد: سلامت جامعه در راستای تأمین نظم و امنیت در اجتماع محقق خواهد شد و برقراری نظم از مهمترین اقدامات پلیس و نگهبانی از این ارزش ها می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی جویبار از کاهش انواع جرائم در شش ماهه نخست سال 92 نسبت به سال گذشته خبرداد و گفت: خوشبختانه در سایه تلاش همه ارگان های انتظامی و امنیتی امروزه شاهد امنیت و آرامش قابل قبولی در سطح شهرستان هستیم.

وی افزود: در شش ماهه اول سال جاری وقوع سرقت 4% کاهش و کشف سرقت 27% افزایش داشته است .

سرهنگ رضا زاده به افزایش کشف مواد مخدر در شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در سال جاری کشف مواد مخدر در سطح شهرستان نسبت به سال گذشته 160 % افزایش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار در پایان تأکید کرد: در سال جاری تاکنون نزدیک به شش هزار تماس توسط مردم با 110 برقرار شده که از این تعداد نزدیک به سه هزار تماس منجر به عملیات شده و در حدود دو هزار و پانصد تماس نیز از پلیس در خواست راهنمایی داشته اند که این نشان از اعتماد مردم به فرزندان خود در نیروی انتظامی شهرستان می باشد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : کاهش چهار درصدی سرقت در شش ماهه نخست سال جاری

کاهش چهار درصدی سرقت در شش ماهه نخست سال جاری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS