امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 08:05:59
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 5436

تاریخ انتشار : 17/06/1393 - 10:29

گزارش جویباران از رقابت های جام جهانی کشتی 2014 - ازبکستان/

راهیابی کمیل قاسمی به یک چهارم نهایی / حسین خانی شکست خورد

کشتی گیران تیم ملی کشورمان در دور دوم اولین روز مسابقات جام جهانی ازبکستان به مصاف حریفان خود رفتند.

راهیابی کمیل قاسمی به یک چهارم نهایی / حسین خانی شکست خورد

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، چهل و پنجمین دوره از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

در وزن 57 کیلوگرم حسن رحیمی در دور دوم به مصاف میکولا عیوضیان از اوکراین رفت و در یک بازی تماشایی توانست این حریف را شکست دهد. رحیمی در تایم اول با یک زیر گیری و خاک کردن حریف و اجرای فن بارانداز 4 امتیاز کسب کرد.

وی در تایم دوم با جنگندگی تمام ظاهر شد و توانست 6 امتیاز کسب کند و با نتیجه 10 بر 2 این مسابقه با پیروزی پشت سر بگذارد.

اما در وزن 70 کیلوگرم، مصطفی حسین خانی که از ابتدا هم آماده به نظر نمی رسید به مصاف عبدالرحمن اف از ازبکستان رفت و با نتیجه 3 بر 3 این مسابقه را واگذار کرد. به دلیل اینکه عبدالرحمن اف امتیاز آخر را کسب کرد توانست این مسابقه را پیروز شود.

حال حسین خانی باید منتظر بماند تا این حریف ازبک به فینال برسد تا وی در مسابقات شانس مجدد برای کسب مدال برنز شرکت کند در غیر این صورت حذف خواهد شد.

در وزن 86 کیلوگرم محمد حسین محمدیان که در دور اول موفق شده بود آبو از برزیل را با نتیجه 10 بر صفر شکست دهد در دور دوم راث از آمریکا را با نتیجه 7 بر 4 شکست داد و به دور سوم راه یافت.

وی در تایم اول با یک بار خاک شدن 2 امتیاز از دست داد و در ادامه با دو بار پی در پی بیرون انداختن حریف آمریکایی خود دو امتیاز کسب کرد. در تایم دوم این محمدیان جوان بود که با جنکندگی زیاد 5 امتیاز بدست آورد و با از دست دادن 2 امتیاز این مسابقه را با نتیجه 7 بر 4 به سود خود به پایان رساند.

در وزن 125 کیلوگرم، کمیل قاسمی به مصاف ژو دنگ از چین رفت و در پایان توانست با نتیجه 7 بر 2 این حریف را شکست دهد.

قاسمی در تایم اول با یک خاک و یک بارانداز 4 امتیازو در ادامه با بیرون انداختن حریف خود از تشک پنجمین امتیاز را کسب کرد.وی در تایم دوم هم جنگنده ظاهر شد و در همان ابتدا حریف را خاک کرد و هفتمین امتیاز را کسب کرد سپس به دنبال آرام کردن کشتی و اداره آن بود تا اینکه دنگ در پایان تایم دوم با خاک کردن قاسمی دو امتیاز به دست آورد.

به این ترتیب کمیل قاسمی با این پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها راه یافت. لازم به ذکر است وی در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر خوتسیانویسکی از اوکراین را شکست داد.

دیدگاه شما در مورد : راهیابی کمیل قاسمی به یک چهارم نهایی / حسین خانی شکست خورد

راهیابی کمیل قاسمی به یک چهارم نهایی / حسین خانی شکست خورد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS