امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:35:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 5431

تاریخ انتشار : 17/06/1393 - 09:53

گزارش جویباران از رقابت های جام جهانی کشتی 2014 - ازبکستان/

کمیل قاسمی به دور دوم صعود کرد / صعود 3 کشتی گیر دیگر تیم ملی به دور دوم

هر 4 کشتی گیر تیم ملی کشتی آزاد ایران با شکست دادن حریفان خود موفق شدند به دور دوم راه یابند.

کمیل قاسمی به دور دوم صعود کرد / صعود 3 کشتی گیر دیگر تیم ملی به دور دوم

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، چهل و پنجمین دوره از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شد و در دور اول این مسابقات 4 ملی پوش ایرانی به مصاف رقبای خود رفتند.

در وزن 57 کیلوگرم حسن رحیمی به مصاف لیتوان مترولی از اسپانیا رفت و توانست این حریف را با ضربه فنی شکست دهد. رحیمی از همان ابتدا بسیار جنگنده ظاهر شد و با یک سر وگردن گرفتن و قوس کردن حریف به سمت پائین توانست اولین امتیاز را کسب کند.

در ادامه مترولی سرو گردن رحیمی را در اختیار گرفت و هنگامی که میخواست فن فیتو را به اجرا در بیاورد حسن رحیمی با یک فن بدل زیبا این حریف اسپانیایی خود را ضربه فنی کرد و به دور دوم را یافت.

در وزن 70 کیلوگرم، مصطفی حسین خانی به مصاف میروسلاو کایروف از بلغارستان رفت و با شکست دادن این حریف توانست به دور دوم را پیدا کند. در وقت اول با کار کردن پیاپی حسین خانی داوران یک اخطار به کایروف و در ادامه یک امتیاز به حسین خانی دادند. تا تایم اول با نتیجه 1 بر صفر به سود حسین خانی به پایان برسد.

در وقت دوم این کایروف بود که با یک حمله پای حسین خانی را از منطقه قرمز تشک بیرون انداخت و یک امتیاز کسب کرد. در پایان سه دقیقه دوم حسین خانی با بیرون انداختن حریف توانست یک امتیاز کسب کند و موفق شد با نتیجه 2 بر 1 این حریف بلغاری را شکست دهد.

اما در وزن 86 کیلوگرم جوان جویای نام مازندارنی یعنی محمد حسین محمدیان به مصاف آبو از برزیل رفت و موفق شد با نتیجه 10 بر صفر این حریف را شکست دهد. وی در دور دوم باید به مصاف آث از آمریکا برود.

در وزن 125 کیلوگرم دومین نماینده مازندران و اولین کشتی گیر شهر جویبار یعنی کمیل قاسمی به مصاف الکساندر خوتسانویسکی از اوکراین رفت و در پایان موفق شد با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی برد.

قاسمی که با دوبنده قرمز کار خود را شروع کرده بود در تایم اول با اینکه تحرک بیشتری داشت اما توسط داوران یک اخطار گرفت و در وقت 30 ثانیه ای اخطار با یک زیر دوخم زیبا و یک درخت کن عالی توانست 4 امتیاز کسب کند و این تایم را به سود خود به پایان رساند.

وی در تایم دوم بیشتر به دنبال اداره کردن کشتی بود و دو بار هم به سمت پاهای حریف خیز برداشت اما ناموفق بود و به این ترتیب قاسمی اولین کشتی خود را پیروز شد و به دور دوم راه یافت.

به گزارش جویباران، این مسابقات از ساعت 8:30 صبح امروز آغاز شد و مرحله مقدماتی تا ساعت 14 به پایان خواهد رسید.

 

دیدگاه شما در مورد : کمیل قاسمی به دور دوم صعود کرد / صعود 3 کشتی گیر دیگر تیم ملی به دور دوم

کمیل قاسمی به دور دوم صعود کرد / صعود 3 کشتی گیر دیگر تیم ملی به دور دوم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS