امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 15:24:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 5039

تاریخ انتشار : 08/06/1393 - 20:56

اختصاصی / با حضور مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران:

سالن ورزشی سرپوشیده سراج محله جویبار افتتاح شد

در آخرین روز از هفته دولت سالن ورزشی سرپوشیده سراج محله جویبار افتتاح شد.

سالن ورزشی سرپوشیده سراج محله جویبار افتتاح شد

به گزارش خبرنگار جویباران، سالن ورزشی سرپوشیده شهدای سراج محله جویبار با حضور حبیب حسین زادگان مدیر کل جدید اداره ورزش و جوانان مازندران، ثمربخش رئیس هیئت کشتی استان، فرماندار و امام جمعه جویبارافتتاح شد.

رضا گنجی فرماندار جویبار در این مراسم با بیان اینکه جویبار مهد کشتی ایران و حتی جهان است، اظهار داشت: از 109 ورزشکاری که در سال 1393 از آنها تقدیر به عمل آمد 19 ورزشکار جویباری بودند که این خود نشانگر این است که جویبار در تمامی رشته های ورزشی پتانسیل لازم را دارد.

وی با اشاره به اینکه جویبار شهرستان مظلومی است، افزود: کلنگ این ورزشگاه در سال 86 زده شد ولی بسیار طول کشید تا افتتاح شود.

فرماندار شهرستان جویبار خاطر نشان کرد: با وجودی که 7 ورزشکار تیم ملی کشتی آزاد جویباری هستند ولی جویبار از نظر دارا بودن سالن ورزشی مناسب که درخور ورزشکاران و مردم کشتی دوست شهرستان جویبار باشد، محدودیت های بسیاری دارد.

گنجی با اشاره به این که اولین دوره لیگ جهانی کشتی در آذر ماه در شهرستان جویبار برگزار خواهد شد، تصریح کرد: باید این دوره مسابقات به گونه ای برگزار شود که آبروی این شهرستان حفظ شود و آنچه حق مردم این شهرستان است، به شایستگی احراز شود.

وی در خاتمه تأکید کرد: امیدواریم با حمایت های مدیر کل جدید ورزش و جوانان مسائل مربوط به چمن مصنوعی، تشک کشتی، سالن و ... این ورزشگاه برطرف شود.

حبیب حسین زادگان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان نیز با توجه به نقشی که مردم در ساخت این مجموعه داشتند، اظهار داشت: پروژه های مشارکتی یکی از مهمترین طرح هایی است که در استان اجرا می شود، از حدود 300 پروژه تهیه شده در استان، 50 پروژه ملی و مابقی مشارکتی بوده است.

وی با توجه به جایگاه جویبار در پرورش کشتی گیر گفت: تمام خواسته ها و مطالبات مردم را مورد بررسی دقیق قرار می دهیم تا نام جویبار به یک برند در عرصه جهانی تبدیل شود.

به گزارش جویباران، ورزشگاه شهدای سراج محله جویبار به مساحت 500 متر با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان از محل بودجه دولتی و مردمی به بهره برداری رسید.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : سالن ورزشی سرپوشیده سراج محله جویبار افتتاح شد

سالن ورزشی سرپوشیده سراج محله جویبار افتتاح شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS