امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 03:22:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4949

تاریخ انتشار : 21/05/1393 - 13:42

جویباران گزارش میدهد /

پیشنهاد جالب امام جمعه جویبار در خصوص کمک به مردم مظلوم غزه

امام جمعه شهرستان جویبار برای کمک به مردم مظلوم غزه پیشنهاد جالبی ارائه کرد.

پیشنهاد جالب امام جمعه جویبار در خصوص کمک به مردم مظلوم غزه

به گزارش جویباران، در حالیکه بیشتر از یک ماه از تجاوز و جنایت کاری رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه می گذرد، هنوز هیچ اقدامی در جهت پایان این تهاجمات صورت نگرفته است و گاهی آتش بس های 72 ساعته اعلام می شود ولی رژیم صهیونیستی حتی به این آتش بس ها نیز پای بند نیست و به جنایات خود ادامه می دهد. گزارش ها از بدترین وضعیت زندگی بویژه از نظر بهداشتی و امنیتی در این منطقه خبر می دهد و مردم بی دفاع و بی گناه غزه روزانه شاهد کشته شدن و به شهادت رسیدن عزیزانشان هستند. سازمان ملل نیز با سکوتی عجیب، در جهت تحقق خونخواری های رژیم صهیونیستی گام برمی دارد.تصاویر منتشر شده از تلوزیون دل هر انسانی را به درد می آورد، زنان و کودکان بی دفاعی که به خاک و خون کشیده می شوند.

با آنکه درد انسانیت و بشر دوستی دغدغه بسیاری ازمردم جهان است و اعتراضات زیادی در سراسر دنیا اعم از امریکا و اروپا و آسیا علیه جنایات های اسرائیل غاصب انجام گرفته ولی این اعتراضات برای عقب نشینی رژیم صهیونیستی از انجام جنایاتش  کافی نبود.

در همین راستا، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور امام جمعه شهرستان با تاکید بر اینکه مردم غزه در وضعیت نامطلوبی به سر می برند با ارائه پیشنهادی جالب برای حل این وضعیت اظهار داشت: در راستای همدلی و حمایت از مردم مظلوم غزه دولت جمهوری اسلامی ایران می تواند با همکاری ملت شریفمان، گامی در جهت رفع مشکلات آنان برداد.

وی افزود: از آنجایی که حدود ۷۲ میلیون یارانه بگیر در کشور داریم اگر هر فرد فقط ۱۰۰۰تومان از مبلغ یارانه خود را برای مردم بی دفاع غزه که در وضعیت بهداشتی و معیشتی بغرنجی زندگی می کنند کنار بگذارد، چیزی حدود ۷۲میلیارد تومان کمک مالی جمع آوری می شود که این مقدار پول می تواند گوشه ای از مشکلات آنان را برطرف کند، این امر با یک عزم ملی از سوی تمام اقشار مردم و اطلاع رسانی درست توسط دولت امکان پذیر است.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که امروز فلسطین نماد اقتدار، عزت و مقاومت است اظهار داشت: اسرائیل در این یک ماه نتوانست به اهداف خود برسد و به صورت ذلت باری نیروهای خود را به عقب کشاند و این امر نشان از قدرت و مقاومت نیروهای مقتدر فلسطینی است.

به امید به روزی که مردم مظلوم فلسطین در صلح و آرامش کافی به سر برند و هیچ جنگ و خونریزی در هیچ نقطه ای از جهان وجود نداشته باشد.

دیدگاه شما در مورد : پیشنهاد جالب امام جمعه جویبار در خصوص کمک به مردم مظلوم غزه

پیشنهاد جالب امام جمعه جویبار در خصوص کمک به مردم مظلوم غزه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS