امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 09:08:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4915

تاریخ انتشار : 19/05/1393 - 12:53

گزارش جویباران از رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان /

کشتی گیران جوان جویباری خوش درخشیدند / کسب یک مدال طلا و برنز در روز نخست

دو کشتی گیر از شهرستان جویبار در روز نخست مسابقات خوش درخشیدند.

کشتی گیران جوان جویباری خوش درخشیدند / کسب یک مدال طلا و برنز در روز نخست

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان روز گذشته (شنبه) در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد که تیم ایران توسط ایمان صادقی در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال طلا، صابر خانجانی و رضا مظفری در اوزان 50 و 74 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

در وزن 60 کیلوگرم ایمان صادقی یکی از خوب های کشتی مازندران و شهر جویبار در دور اول با نتیجه 10 بر صفر از سد لیم مون هیوک از کره جنوبی گذشت و در دوم هم با نتیجه 10 بر صفر چی‌ژانگ از چین را شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله هم با نتیجه 11 بر صفر مقابل ایوان بیلیچاک از اوکراین به برتری دست یافت و راهی نیمه نهایی شد.

 وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 از سد گاجی‌مراد رشیدوف از روسیه گذشت و فینالیست شد. صادقی در دیدار پایانی با نتیجه 8 بر صفر مقابل جوزف مک‌کنا از آمریکا به پیروزی رسید و نشان طلا را بر سینه زد.

اما در وزن 74 کیلوگرم دومین نماینده شهرستان جویبار در تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان به روی تشک رفت و با شکست حریفان خود در دیدار رده بندی به مدال برنز این مسابقات دست یافت.

وی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر مقابل لین زوشن از چین به پیروزی رسید و راهی دور بعد شد. مظفری در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد عمر آسخاب از روسیه گذشت و به یک‌چهارم نهایی رسید.

این پهلوان خوب مازندرانی در این مرحله با نتیجه 11 بر صفر از سد هنری سلنیوس از فنلاند گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 8 بر 7 مغلوب محمدحاجی موخاتوف از آذربایجان شد و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی برای کسب مدال برنز با نتیجه 13 بر 3 مقابل آندری کاپاچ از بلاروس به برتری رسید و به مدال برنز دست یافت.

به این ترتیب دو کشتی گیر از سه نماینده شهرستان جویبار در تیم ملی کشتی آزاد مؤفق به کسب مدال شدند. حسن یزدانی دیگر نماینده شهرستان جویبار در تیم ملی در دومین روز مسابقات (امروز) به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

گفتنی است، صابر خانجانی دیگر ملی پوش مازندرانی در وزن 50 کیلوگرم با شکست دادن حریف خود در شانس مجدد مدال برنز این دوره از مسابقات را کسب کرد.

دیدگاه شما در مورد : کشتی گیران جوان جویباری خوش درخشیدند / کسب یک مدال طلا و برنز در روز نخست

کشتی گیران جوان جویباری خوش درخشیدند / کسب یک مدال طلا و برنز در روز نخست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS