امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 18:20:58
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4913

تاریخ انتشار : 17/05/1393 - 09:25

اختصاصی / به مناسبت روز خبرنگار:

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار از خبرنگاران تجلیل کرد

حجت الاسلام بهرامی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار طی جلسه ی با تعدادی از خبرنگاران شهرستان جویبار از آنان تجلیل کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار از خبرنگاران تجلیل کرد

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام بهرامی ضمن تبریک به همه خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران افراد بزرگواری هستند که در سطح جامعه زحمات فراوانی را برای آگاهی بخشی به مردم تحمل میکنند.

وی افزود: قلمی که در دستان خبرنگاران وجود دارد بسیار با اهمیت و با ارزش است چراکه خداوند هم در آیه ای به قلم قسم خورده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار با اشاره به اینکه خبرنگاران و قلم بدستان باید قد خود را بدانند تأکید کرد: اگر خدایی نخواسته کسانی که قلم به دست دارند قدر خود را ندانند ممکن است جامعه ای را به بیراهه بکشانند.

وی افزود: دنیای امروز و قدرتمندان غربی به وسیله خبرنگاران و قلم به دنبال پیاده سازی مقاصد باطل خود هستند و با ابزارهایی بسیار پیشرفته مقاصد خود را به پیش می برند.

بهرامی ادامه داد: باطل خود را به واسطه قلم حق به مردم معرفی و حق را باطل معرفی میکند که خبرنگاران ما باید با این رفتارها مقابله کنند.

وی افزود: خبرنگاران ما همانند دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات به مبارزه با باطل شتافتند و در این عرصه به سختی در حال مبارزه هستند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار تصریح کرد: امروز خبرنگاران با کمترین امکانات به جنگ با غول های تبلیغاتی جهان می روند غول های تبلیغاتی که بسیاری از ارزش های بشری را مورد هدف قرار داده اند.

وی یکی از کارهای مهم خبرنگاران را ارائه گزارش های مسئولین به مردم معرفی کرد و گفت: خوشبختانه خبرنگاران با تعامل خوبی که با مسئولین ایجاد میکنند فعالیت های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و عمرانی دولت مردان و مسئولین را به گوش مردم  میرسانند که جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد.

حجت الاسلام بهرامی در پایان خاطر نشان کرد: همه مسئولین باید به خبرنگاران در حد توان خود کمک کنند و دولت باید نگاه ویژه ای به شغل خبرنگاری داشته باشد چرا که خبرنگاران باعث آگاهی جامعه می شوند.

به گزارش جویباران، حجت الاسلام بهرامی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر ویژه به تعدادی از خبرنگارانی که در جلسه حضور داشتند یک جلد قرآن کریم و یک لوح تقدیر اهدا کردند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار از خبرنگاران تجلیل کرد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جویبار از خبرنگاران تجلیل کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS