امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 03:16:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4912

تاریخ انتشار : 17/05/1393 - 08:20

حسینی: سند جامع گردشگری مازندران تدوین می‌شود

عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر توجه بیشتر مسئولان ملی به توسعه صنعت گردشگری، گفت: سند جامع گردشگری مازندران تدوین می‌شود.

حسینی: سند جامع گردشگری مازندران تدوین می‌شود

به گزارش جویباران، سید هادی حسینی روز گذشته در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران در گفت و گو با تسنیم با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: اهالی قلم استان، اهل امانت بوده و نمود واقعی پیدا و پنهان مسائل جامعه هستند.

وی افزود: به نظر بنده این طیف از جامعه در اجتماع اثر گذا بوده که بیشتر تلاش می کند و کمترین مزد و مواجب مادی و بیشترین ثواب معنوی نصیبشان می شود.

نماینده مردم سوادکوه، جویبار، قائم شهر، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به نظر بنده رسانه های استان پژواک های همه خوبی های جامعه بوده که بخش کوچکی از این جامعه رسانه ای در فضای نمایشگاهی جمع شدند، تصریح کرد: رسانه های استان با تحلیل های واقعی و نقدهای منصفانه به تعالی و توسعه استان کمک کنند.

حسینی با بیان اینکه مازندران باید با کمک مسئولان در مدار توسعه قرار گیرد، افزود: اگر چه با گذشت 5 ماه از سال اعتبارات تملک دارایی های استان تخصیص نیافته ولی تلاش داریم با استفاده از تزریق اعتبارات ملی، آهنگ توسعه مازندران را تقویت کنیم.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه احداث کارخانه کک سازی سوادکوه از مصوبات سفرهای دولت قبلی بوده که با تزریق اعتبارات سنگ آهن کشور وارد فاز اجرایی شده است، گفت: معادن ذغال شویی این واحد در سوادکوه فعال شده و معدن کرد آباد نیز به زودی در مدار بهره برداری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه در حوزه احیا کارخانجات نساجی مازندران نیز گام های صورت گرفته است، گفت: هم اکنون خطوط ریسندگی و بافندگی نساجی مازندران فعال شده است.

حسینی با اعلام اینکه رئیس سازمان ایدرو هفته آینده جهت رفع معضلات صنایع استان به مازندران سفر می کند، افزود: به دنبال احیا واحدهای صنعتی غیرفعال در شهرک های صنعتی مازندران هستیم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری در شهرهای مرکزی استان در حوزه رودخانه تالار گام های اولیه ای صورت گرفته است، تصریح کرد: در رودخانه تالار نیز با همکاری آب منطقه ای و سازمان گردشگری، نیز گام های اساسی صورت گرفته تا سند جامع گردشگری مازندران رونمایی شود.

وی با بیان اینکه استفاده مازندران از ظرفیت های منابع آبی استان بسیار پایین است، گفت: با مذاکرات انجام شده با وزیر نیرو قصد داریم سهم مازندران از منابع آبی را ارتقا دهیم.

 

دیدگاه شما در مورد : حسینی: سند جامع گردشگری مازندران تدوین می‌شود

حسینی: سند جامع گردشگری مازندران تدوین می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS