امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 08:34:06
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4910

تاریخ انتشار : 16/05/1393 - 19:59

اختصاصی/ باحضور بخشدار جدید گیلخواران صورت گرفت:

جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاری های بخش گیل خواران برگزار شد

جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاری های بخش گیل خواران با حضور ناصر اصغری بخشدار جدید گیلخواران برگزار شد.

جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاری های بخش گیل خواران برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، ناصر اصغری بخشدار بخش گیل خواران شهرستان جویبار درنشست هم اندیشی شوراها و دهیاری های این بخش بر لزوم همکاری همه دهیاران و شوراها اشاره کرد و اظهار داشت: برای حل شدن مشکلات و بهره برداری مناسب از تمام توانمندی های این منطقه که مهمترین آن قرار گرفتن در نوار ساحلی است، همه اعضا باید همکاری و تعامل مناسب را داشته باشند و اتحاد مناسبی میان مجموعه بخشداری و شوراها و دهیاری های بخش بوجود آید.

وی با اشاره به اینکه اختلافات جزئی میان اعضای شورا و یا دهیاری ها می تواند مانع جدی در پیشرفت منطقه باشد، لزوم اتحاد و تعاملات مناسب میان روستاها و دهیاری های منطقه را از عوامل پیشرفت و انسجام بخش گیل خوران برشمرد.

اصغری از بازدید میدانی از روستاهای منطقه با حضور کارشناسان و مدیران شهرستانی تا قبل از پایان شهریور خبر داد و تصریح کرد: بازدید میدانی از روستاها و آشنایی با توانمندی ها و مشکلات آنها از نزدیک مسئولین را به انجام بهتر و دقیق تر کارها ترغیب خواهد کرد.

بخشدار گیل خواران با مهم برشمردن مسئله ساخت و ساز غیرمجاز تاکید کرد: با توجه به سفارش اکید فرماندار شهرستان به این مسئله و همچنین تمایل مردم به تغییر کاربری اراضی، تمام دهیاران موظفند که گزارش ساخت و سازهای غیرمجاز را از همان مراحل ایتدایی و پیش از سرعت گرفتن طرح ها، ارائه دهند و با جدیت پیگیر این کار باشند و این مسئله قابل بخشش از جانب هیچ شورا و دهیاری نیست.

اصغری در مورد دیگر مشکلات منطقه اعم از آب شرب، آسفالت نبودن معابر در برخی روستا، بحث حریم دریا و مشکلات تردد ماشین های سنگین در روستاهای ساحلی، لایه روبی کانال ها برای جمع آوری به موقع آب های سطحی، اجرایی نشدن طرح های هادی و نبودن زمین های ورزشی مناسب برای روستاییان گفت: همه این مشکلات در دستور کار ما قرار دارند ولی شورا ها و دهیاری ها پیگیری های جدی خود را انجام دهند و دست از ممارست برندارند. برخی از این طرح ها روال اداری دارند و افرادی موفق به انجام طرح ها می شوند که پیگری مداوم داشته باشند و نامه های به موقع و مناسب را برای بخشداری و استانداری ارسال کنند.

علی اسدی رئیس شورای بخش گیل خواران نیز به لزوم همکاری نزدیک شورا ها و 27 دهیار منطقه تاکید و خاطر نشان کرد: دهیاران باید گزارش کارهای روزانه خود را به بخشداری ارجاع دهند و همکاری های خود را با بخشداری بسیار نزدیک کنند و پیگیر جدی طرح های روستای خویش باشند، تا هم از ظرفیت های منطقه بیشترین بهره برداری به عمل بیاید و هم مشکلات روستاها به خوبی مرتفع گردد.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاری های بخش گیل خواران برگزار شد

جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاری های بخش گیل خواران برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS