امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 13:09:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 487

تاریخ انتشار : 05/07/1392 - 17:27

امام جمعه ی جویبار در خطبه های امروز نماز جمعه:

ما به دنبال صلح و دوستی هستیم ، نه صلح و سازش

حجت الاسلام قلی پور در خطبه های امروز نماز جمعه پیام ملت ایران را همان پیام طول انقلاب اعلام کرد و گفت: نه تسلیم ،نه سازش ، نبرد تا پیروزی.

ما به دنبال صلح و دوستی هستیم ، نه صلح و سازش

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور به حضور رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد و گفت: دکتر حسن روحانی توانستند با صلابت کامل مواضع جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان برسانند.

امام جمعه جویبار به یکی از گفته های اوباما در مجمع عمومی سازمان ملل اشاره و تصریح کرد: اوباما در طی صحبت های خود گفت؛ ما به دنبال تغییر حکومت در ایران نیستیم. حال ما نمی دانیم منظور وی از این جمله دلالت بر آینده دارد یا گذشته.

وی افزود: اگر منظور اوباما از این گفته گذشته بود ، خلاف حرفش بر ما اثبات شده است چرا که کمک 9 میلیاردی آمریکا به عراق طی جنگ 8 ساله ، دادن بمب خوشه ای به عراق ، کمک به عراق برای تولید سلاح شیمیایی و ... همه  بیانگر علاقه ی آمریکا به تغییر حکومت ایران بود.

وی همچنین تأکید کرد : آن ها به دنبال تغییر حکومت در ایران بودند اما نمی دانستند که ایران تحت رهبری فردی فرزانه قرار دارد که پیام او تماما از جانب مردم دریافت و اطاعت می گردد.

امام جمعه جویبار گفت: مردم ما باید بدانند که پس از گذشت این همه سال، آمریکا همچنان نمی تواند هیچ غلطی بکند.آن ها باید بدانند که ما به دنبال صلح و دوستی هستیم ، نه صلح و سازش و پیام ما همان پیام دوران انقلاب است : نه سازش ، نه تسلیم، نبرد تا پیروزی.

حجت الاسلام قلی پور به سالروز شکست حصر آبادان اشاره و تأکید کرد: شکست حصر آبادان پس از یک سال از محاصره توسط نیروهای بعثی اتفاق افتاد، آبادان با عملیات مشترک سپاه و ارتش به نام عملیات " ثامن الائمه" و با رمز " نصر من الله" آزاد شد که شهید ذات الله توکلی از شهدای بزرگ جویبار در آن عملیات حضور داشته و به شهادت رسید.

امام جمعه جویبار به سالروز ترور سید عبدالکریم هاشمی نژاد اشاره کرد و افزود: این شخصیت بزرگوار، استاد سخن و بصیرت بود که پرده از چهره ی منافقان برداشت.

وی تصریح کرد: دشمنان که تحمل شنیدن صدای بامنطق هاشمی نژاد را نداشتند ، طبق معمول به زور متوسل شده و این شخصیت برجسته را ترور کردند که رهبر انقلاب در شأن این شخصیت بزرگوار گفت: "برادر عزیز و گرانبهایی را که قلبا و روحا به او متکی بودم.از دست دادم."

به گزارش جویباران، در نماز جمعه ی امروز حجت الاسلام والمسلمین قلی پور از مادر شهید ذات الله توکلی و پهلوانان ملی پوش جویباری و مربی لایق آن ها تجلیل و تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : ما به دنبال صلح و دوستی هستیم ، نه صلح و سازش

ما به دنبال صلح و دوستی هستیم ، نه صلح و سازش

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS