امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 00:02:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4860

تاریخ انتشار : 14/05/1393 - 13:00

اختصاصی / امام جمعه جویبار عنوان کرد:

برای جلوگیری از ماهواره ها باید کار ایجابی کرد / از دولت تا وقتی که در مسیر ولایت باشد حمایت میکنیم

امام جمعه جویبار در جلسه ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر گفت: برای جلوگیری از ورود ماهواره به کانون خانواده ها باید کار ایجابی و روشنگری کرد.

برای جلوگیری از ماهواره ها باید کار ایجابی کرد / از دولت تا وقتی که در مسیر ولایت باشد حمایت میکنیم

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور صبح امروز در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار حمایت از دولت را وظیفه همه مسئولین عنوان کرد و اظهار داشت: باید از خدمات برجسته دولت حمایت کنیم و تازمانی که دولت در مسیر انقلاب و ولایت فقیه قرار دارد باید حمایت شود و اگر جایی نیار به نقد باشد باید با رعایت انصاف و ارائه راهکار نقادی کنیم.

وی در ادامه سخنان خود به موضوع ماهواره اشاره کرد و افزود: ماهواره یا دجال واره یک خطر جدی است چرا که خیلی از آسیب های اجتماعی همانند طلاق برگرفته از فیلم های پخش شده از شبکه های ماهواره ای است.

امام جمعه جویبار با بیان اینکه شبکه های ماهواره ای به دنبال از بین بردن ارزش ها و حاکم کردن فرهنگ غربی هستند تصریح کرد: باید با کارهای ایجابی مردم را نسبت به خطرات شبکه های صهیونیستی همانند فارسی وان و غیره آگاه کرد.

وی یکی از کارهای برجسته شبکه های ماهواره ای را ارزش زدایی عنوان کرد و گفت: شبکه های ماهواره ای با ایجاد تنوع طلبی جنسی در فیلم ها و سریال های خود به دنبال از بین بردن ارزش ها و از همه مهمترنابود کردن غیرت مسلمانان هستند.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار رواج بدحجابی و بی حجابی را یکی دیگر از حربه های شبکه های ماهواره ای اعلام کرد و بیان داشت: این شبکه ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال تبلیغ بدحجابی و بی حجابی هستند و طلاق را به عنوان یک ارزش به بیننده ها تحمیل میکنند.

وی با اشاره به اینکه نگاه اصلی گردانندگان شبکه های ماهواره ای فروپاشی خانواده ها و جلوگیری از شکل گیری خانواده است عنوان کرد: بهترین راهکار کار ایجابی و روشنگری مردم نسبت به اهداف این شبکه ها است.

حجت الاسلام قلی پور در پایان به وضعیت نامناسب حجاب در سواحل دریا اشاره کرد و گفت: متاسفانه در برخی از شهرک های سواحل دریا وضعیت مناسبی وجود ندارد به همین دلیل همه دستگاه ها باید در این حوزه وارد شوند و از شیوع این رفتارها به واحل جویبار جلوگیری کنند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : برای جلوگیری از ماهواره ها باید کار ایجابی کرد / از دولت تا وقتی که در مسیر ولایت باشد حمایت میکنیم

برای جلوگیری از ماهواره ها باید کار ایجابی کرد / از دولت تا وقتی که در مسیر ولایت باشد حمایت میکنیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS