امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 00:29:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4847

تاریخ انتشار : 11/05/1393 - 13:34

امام جمعه شهرستان جویبار:

جمهوری اسلامی ایران، اسرائیل را برای همیشه محو خواهد کرد

امام جمعه جویبار در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: تمدن بزرگ اسلامی زمانی رخ می دهد که قدس آزاد شود فلذا جمهوری اسلامی ایران به وجودآمد تا اسرائیل را به عنوان غده سرطانی برای همیشه محو کند.

جمهوری اسلامی ایران، اسرائیل را برای همیشه محو خواهد کرد

به گزارش جویباران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه جویبار، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور درخطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به حمایت آمریکا از رژیم اشغالگر قدس اظهار داشت: اگر کسی  انتظار دارد آمریکا جلوی وحشی گری و جنایات رژیم صهیونیستی را بگیرد کاملا اشتباه فکر می کند بلکه هردو آنها یک تفکر و روش دارند.

وی همچنین با تاکید براین که رژیم وحشی اسرائیل مدارس و بیمارستان ها را هم بمباران می کند اظهار داشت:  براساس گزارش سازمان ملل حدود ۸۰درصد کشته شدگان غزه که بیش از ۱۴۰۰تن می باشند غیرنظامی هستند و این یک ننگ بزرگی برای اسرائیل است.

قلی پور به سکوت مجامع بین المللی به خصوص سازمان حقوق بشر درمورد غزه اعتراض کرد گفت: ساختار حقوق بشر باید تغییر کند زیرا حتی یک کشور اسلامی دراین سازمان کرسی ندارد و برخی از کشورهای عضو این سازمان خود از ناقضان اصلی حقوق بشر هستند و نقش اصلی در کشتار مردم بی گناه دارند.

امام جمعه شهرستان ادامه داد : تمدن بزرگ اسلامی زمانی رخ می دهد که قدس آزاد شود در نتیجه جمهوری اسلامی ایران به وجودآمد تا اسرائیل را به عنوان غده سرطانی برای همیشه محو کند جمهوری اسلامی ایران  رسما اعلام می کند که در هرنقطه ای از جهان فریادی علیه اسرائیل بلند شود از آن حمایت می کند.

حجت الاسلام قلی پور در بخش دیگری از خطبه ها به موضوع طلاق به عنوان یکی از معضلات جامعه امروز اشاره و خاطر نشان کرد: متاسفانه قبح طلاق در جامعه در حال از بین  رفتن است اما بعضی از خانواده ها تحت تاثیر فرهنگ غربی با کمترین مشکل متوسل به طلاق می شوند و این برای آینده جامعه ما خطرناک است.

وی خشونت و ناتوانی در کنترل خشم را یکی از مسائل  آسیب رسان به کانون خانواده دانست و گفت: سبک زندگی خانواده ها باید اسلامی شود، این موضوع نیز فقط با دین باوری و تقویت ایمان امکان پذیر است.

امام جمعه شهرستان جویبار  همسران جانبازان  را به عنوان نمونه های ایثار و فداکار معرفی کرد و گفت: این همسران فقط با دین باوری و ایمان زندگی خود را مستحکم نگه داشته اند و ایثارگران قله های فداکاری در میان جامعه ما هستند و شایسته است مراتب فرهنگ والای این خانواده ها درجامعه ما ترویج شود.

گفتنی است در پایان مراسم نمازجمعه راهپیمایی درجهت حمایت ازمردم غزه برگزار شد.

دیدگاه شما در مورد : جمهوری اسلامی ایران، اسرائیل را برای همیشه محو خواهد کرد

جمهوری اسلامی ایران، اسرائیل را برای همیشه محو خواهد کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS