امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 14:33:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4809

تاریخ انتشار : 05/05/1393 - 09:03

اختصاصی / در جلسه شورای اداری جویبار مطرح شد:

تشکر از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس/ برگزاری جلسه با موضوع سالروز تشکیل نماز جمعه/تودیع و معارفه بخشداران جدید جویبار

جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با موضوع سالروز برگزاری نماز جمعه و با حضور کمال علیپور نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

تشکر از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس/ برگزاری جلسه با موضوع سالروز تشکیل نماز جمعه/تودیع و معارفه بخشداران جدید جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، فرماندار جویبار عصر دیروز (شنبه) در جلسه شورای اداری جویبار ضمن گرامی داشت روز قدس و تشکر از همه مردم و مسئولین برای شرکت در راهپیمایی باشکوه این روز گفت: مردم شهرستان جویبار دیروز یک بار دیگر ولایت پذیری خود را به جهانیان ثابت کردند. مردم جویبار بار دیگر شعارهای حماسی را که طی سی سال روز به روز، محکم تر، از زبان ملت در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیان می شد را فریاد زدند.

وی به 5 مرداد ماه سالروز تاسیس نماز جمعه با حکم امام خمینی اشاره کرد و افزود: این روز را به همه مردم به ویژه حجت السلام قلی پور امام جمعه شهرستان، تبریک می گوییم.

رضا گنجی ضمن تشکر از خدمات ائمه جمعه پیشین شهرستان، حضور حجت السلام قلی پور را منشا تحولات عظیمی دانست و گفت: ایشان در طول 8 سال فعالیت خود خدمات ارزنده ای را ارائه کردند و همیشه زبان گویای مردم و مسئولین به مقامات استانی و کشوری بودند.

وی همچنین از تلاش های امام جمعه در زمینه های ورزشی و تاسیس موسسه های فرهنگی در سطح شهرستان بویژه احداث مصلی الغدیر تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان از کم کاری برخی دستگاه های اجرایی در نصب بنر و انجام امور تبلیغاتی روز قدس به شدت انتقاد کرد و تاکید کرد: در سالی که به مدیریت جهادی نامگذاری شده مدیران نباید در انجام امور جزئی خود ضعیف عمل کنند. همه ادارات و نهادها موظفند اموری که به آنها محول می شود را به درستی و با دقت نظر انجام دهند.

وی ضمن انتقاد از عدم حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تخصیص 6میلیارد اعتبار به شهرستان جویبار، از تلاش های سرسختانه و پیگرانه کمال علیپور نماینده مجلس شورای اسلامی تشکر کرد و گفت: تلاش ها و صحبت های قاطع ایشان در جلسه استانداری با حضور آقایان حسینی، نیاز آذری و فیاضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی سبب شد، مسئولین توجه بیشتری به شهرستان جویبار داشته باشند و تصمیم گیری در مورد تخصیص اعتبار را به جلسه ای دیگر موکول کنند.

گنجی همچنین به مشکل آب شرب و بخش کشاورزی اشاره کرد و تصریح کرد: مردم از انقلاب و از ماانتظار دارند. در بحث توزیع اعتبارات به مجموعه، این اعتبارات باید به خوبی تخصیص یابد تا جوابگوی مشکلات مردم بویژه تامین آب مورد نیاز شالیکاران برای کشت دوم برنج باشد.

در ادامه جلسه حجت السلام قلی پور امام جمعه شهرستان نیز ضمن تشکر از حضور مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: مردم جویبار همراه با مردم سراسر ایران حماسه بزرگی را خلق کردند که مشت محکمی بر یاوه گویی های دشمنان اسلام بود.

وی با گرامیداشت روز 5 مرداد، نماز جمعه را از عوامل وحدت مسلمین اعلام کرد و خاطرنشان کرد: نماز جمعه از عنایات باری تعالی به جمهوری اسلامی است که باآن می توان بر مشکلات غلبه کرد و انسجام و وحدت میان مردم و مسئولین را تقویت کرد.

قلی پور در بخش دیگر سخنان خود به دغدغه فرماندار جویبار اشاره کرد و گفت: دغدغه های آقای فرماندار، دغدغه های یک شهروند جویباری دلسوز است که مبنای همه تلاش های خود را برای خدمت به مردم این شهرستان می گذارد.

وی با اشاره به فرا رسیدن عید فطر آن را عید بزرگ مسلمین نامید و تصریح کرد: لطف پروردگار در این شب شامل همه بندگان می شود و تعداد افرادی که در این شب مورد مغفرت قرار می گیرند برابر با تعداد افرادی است که در سی روز ماه رمضان مورد آمرزش قرار می گیرند.

کمال علیپور نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه جلسه طی سخنانی از حضور پررنگ و حماسی مردم در یوم الله روز قدس تشکر کرد و گفت: قدس امسال متفاوت تر از سال های قبل بود زیرا مردم نشان دادند که نه تنها بار دیگر با ولایت و رهبری پیمان بستند بلکه برای روز قدس که روز اسلام نیز هست، جان نثاری می کنند.

وی با بیان اینکه نهاد مقدس نماز جمعه از ابتکارات خوب معمار کبیر انقلاب بود افزود: نماز جمعه تجلی وحدت مردم و مسئولین است و آنها را به هم نزدیک تر می کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی توسعه شهرستان جویبار را به نسبت شهرستان های دیگر کمتر دانست و تصریح کرد: با پیگیری های فرماندار شهرستان و امام جمعه در تلاش هستیم تا 6 میلیارد اعتبار به خوبی به شهرستان جویبار اختصاص یابد.

وی بر لزوم فعالیت بیشتر روسای ادارات و مسئولین برای ارتقا وضعیت شهرستان تاکید کرد و گفت: مدیران شهرستان باید جدی تر و فعال تر کار کنند تا نمود بیشتری در بخش های مختلف داشته باشد.

علیپور شایسته سالاری را در کنار شایسته حمایتی از اصول تغییرات و تحولات دانست و گفت: ما باید شایسته گزینش بکنیم، شایسته بگماریم، شایسته حمایت کنیم، تا شایسته خروجی بدهیم.

وی با بیان اینکه ما در بحث شایسته خروجی ضعف داریم گفت: در شایسته خروجی بهترین مدیران ما خانه نشین شده اند. شرایط امروز در سطوح مدیریت جهان تغییر یافته و شرایط باید به گونه ای باشد تا از نیروی کسانی که سال های سال به این نظام خدمت کرده اند، به درستی استفاده شود.

علیپور در خاتمه از حل مشکل آب مورد نیاز برای کشت دوم برنج خبر داد و تاکید کرد: طی تماسی که بامسئولین استانی داشتیم این مشکل به زودی رفع می شود.

در پایان جلسه آقایان رحمتی بخشدار بخش مرکزی شهرستان جویبار و همچنین تقی مدانلو بخشدار بخش گیل خواران از سمت خود تودیع و محمد مدانلو به عنوان بخشدار بخش مرکزی و ناصر اصغری قادی به عنوان بخشدار بخش گیل خواران معرفی شدند. 

 

دیدگاه شما در مورد : تشکر از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس/ برگزاری جلسه با موضوع سالروز تشکیل نماز جمعه/تودیع و معارفه بخشداران جدید جویبار

تشکر از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس/ برگزاری جلسه با موضوع سالروز تشکیل نماز جمعه/تودیع و معارفه بخشداران جدید جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS