امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 03:09:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4797

تاریخ انتشار : 04/05/1393 - 08:21

اختصاصی / دکتر سلیلی در گفتگو با جویباران:

مقاومت تنها راه رهایی غزه و فلسطین است / عربستان عامل اصلی فتنه های منطقه

این استاد دانشگاه گفت: مقاومت و ایستادن در مقابل اسرائیل تنها راه نابودی این غده سرطانی است و تنها راه آزادی فلسطین خواهد بود.

مقاومت تنها راه رهایی غزه و فلسطین است / عربستان عامل اصلی فتنه های منطقه

دکتر سید علی سلیلی در گفتگو با خبرنگار جویباران، روز قدس را یکی از روز های خوب ماه مبارک رمضان اعلام کردو اظهار داشت: مؤمنین روزه دار در گرمای طاقت فرسا برای دفاع از فلسطینیان به خیابان ها آمدند و به نوعی با امیرالمؤمنین و پیامبر اکرم(ص) برای دفاع از مظلوم لبیک گفتند.

وی در ادامه به ویژگی های قوم یهود اشاره کرد و گفت: طبق آیه قرآن جریان یهود از شدیدترین انسان ها علیه مؤمنین هستند چراکه قلب ها و دل های آنان دچار زنگار و انحراف است.

این استاد دانشگاه هتاکی های قوم یهود را فقط مختص دوران اسلام ندانست و تأکید کرد: طبق آیه های قرآن و تاریخ قوم یهود از اول و حتی قبل از دوران اسلام دچار انحراف بود چرا که این قوم خود را فرزندان خدا می دانستند و در این زمینه به خدا هتاکی می کردند.

وی با اشاره به اینکه نباید در مقابل جریان صهیونیست و یهودیت کوتاه آمد تصریح کرد: اعلام برائت از جریانات یهود و صهیونیست یک موضوع قرآنی است.

دکتر سلیلی ادامه داد: منش و خوی صهیونیست ها این است که سیری ناپذیر هستند و تا وقتی که همه را به سوی خود نکشانند و از آنها استفاده ابزاری نکنند سیر نخواهند شد.

وی افزود: جریان صهیونیست با سرمایه گذاری عظیم در بخش های مختلف به ویژه در ایجاد شبکه های مختلف ماهواره ای به دنبال تسخیر و از بین بردن افکار مردم نیز است.

این استاد دانشگاه ارتش صهیونیست را پوشالی ترین ارتش دنیا دانست و خاطرنشان کرد: ارتشی که فقط به دنبال زدن زنان و کودکان و نوجوانان باشد هیچ قدرتی ندارد و برای اینکه در عرصه جهانی باقی بمانند به دنبال کشتار مردم هستند.

وی لازمه نابودی صهیونیست ها را کادر سازی و همبستگی اعلام کرد و گفت: برای اینکه این غده سرطانی نابود شود همه مسلمانان باید با هم متحد شوند و آنها را نابود سازند.

سلیلی در ادامه به موضوع داعش و تکفیری ها اشاره کرد و افزود: تکفیری ها به هیچ وجه مسلمان نیستند چرا که این گروه باتغذیه از جانب صهیونیست ها به دنبال نسل کشی مسلمانان و نابودی اسلام هستند.

وی عربستان را یکی از عوامل اصلی کمک به تکفیری ها عنوان کرد و اظهار داشت: در ابتدای جنگ سوریه با داعش ملک عبدالله پادشاه عربستان کشتی های سلاح به این منطقه اعزام می کرد تا این گروهک بتواند نظام سوریه را از بین ببرد.

دکتر سلیلی افزود: انشاالله همه این فتنه هایی که سران مرتجع عرب به وجود آورده اند به خودشان بازخواهد گشت و خود اینها دچار چنین فتنه هایی خواهند شد.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه ابوبکرالبغدادی پست تر از آن است که خود را خلیفه مسلمین بداند تأکید کرد: همه علمای اهل سنت ایران باید برعلیه این فرد موضع بگیرند و با وی مقابله کنند.

وی با انتقاد از سازمان های حقوق بشر در جهان عنوان کرد: سخنگو و دیده بان حقوق بشر به دلایل واهی نظام ایران را ناقض حقوق بشر معرفی کرد در حالی که روزانه ده ها کودک فلسطینی در غزه کشته می شوند حتی یک بیانیه از این سازمان به اصلاح حقوق بشر بیرون نیامده است که این خود نشان از وابستگی کامل این سازمان ها با جریانات صهیونیست دارد.

دکتر سید علی سلیلی در پایان مقاومت را بهترین و مهمترین کار در برابر جنایات اسرائیل دانست و خاطر نشان کرد: همانطور که حضرت آقا اعلام کردند تنها راه نابودی اسرائیل مسلح شدن و مقاومت کردند در برابر این غده سرطانی است و تاریخ هم نشان داده است که مقاومت می تواند ثمرات خوبی داشته باشد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : مقاومت تنها راه رهایی غزه و فلسطین است / عربستان عامل اصلی فتنه های منطقه

مقاومت تنها راه رهایی غزه و فلسطین است / عربستان عامل اصلی فتنه های منطقه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS