امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 13:41:58
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4796

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 15:28

اختصاصی / گزارش مردمی (2) از را هپیمایی روز قدس

اسرائیلی ها دست از این جنایات بردارند / تا پای جان در برابر حمایت از اسلام و مسلمین خواهیم ایستاد

این راهپیمایی ها می تواند چراغ امیدی باشد برای مردم بی دفاع فلسطین تا بتوانند در برابر استکبار جهانی مقاومت و از مواضع خود سرسختانه دفاع کنند.

اسرائیلی ها دست از این جنایات بردارند / تا پای جان در برابر حمایت از اسلام و مسلمین خواهیم ایستاد

در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرنگار جویباران به سراغ چند شرکت کننده در این راهپیمایی رفت و از آنها دلیل شرکت در راهپیمایی روز قدس را جویا شد که با پاسخ های قاطع آنها همراه بود.

مریم گیلانی قهرمان پاراالمپیک و قهرمان جهان در رشته تنیس روی میز ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس به خبرنگار ما گفت: بنده به این راهپیمایی آمدم تا به عنوان یک ورزشکاراز مردم فلسطین و کودکان مظلوم و بی دفاع حمایت کنم.

وی افزود: کارهایی که صهیونیستها در غزه انجام میدهند واقعا اقدامات جنایتکارانه ای است که دل هر انسانی را به درد می آورد.

این بانوی ورزشکار جویباری که طی ماه های اخیر به عنوان بانوی برتر ورزشکار استان انتخاب شده بود طی پیامی به صهیونیست ها ، گفت: دست از این همه جنایت بردارید و بدانید که مسلمانان همیشه از فلسطین اشغالی حمایت می کند.

زهرا حسینی 26 ساله دیگر شرکت کننده در این راهپیمایی علت حضور خود را اینگونه بیان کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس، انجام وظیفه دینی و ملی است، که همان حمایت از مظلومان در برابر شرک و کفر و ظالمان است.

وی در خصوص جنایت های اسرائیل در غزه عنوان کرد: بنده به عنوان یک مسلمان این حرکت رژیم غاصب و خون خوار اسرائیل را محکوم کرده و به اونها می گویم که تا پای جان در برابر حمایت از اسلام و مسلمین خواهم ایستاد و از حمایت مردم مظلوم فلسطین دست نخواهم کشید.

خانم حسینی که خود را یک بسیجی معرفی کرده بود طی پیامی به صهیونیست ها گفت: رژیم غاصب هیچ غلطی نمی تواند بکند و همه ما آمده ایم تا مشت محکمی بر دهان و یاوه سرایی های سران غاصب بکوبیم.

دیگر شرکت کننده در این راهپیمایی خانم نرگس عسکریان یکی از کارمندان دادگستری بود که در خصوص حضور خود در راهپیمایی به خبرنگار جویباران گفت: با حضور خود در این راهپیمایی می خواهم نشان دهم که مردم ایران همیشه از قدس شریف حمایت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه جنایات صهیونیست ها بی جواب نمی ماند اظهار داشت: حکومتی که مبنای آن ظلم و جور بر مستضعفان و بی گناهان است هیچ گاه باقی نخواهد ماند.

مرتضی باقری 32 ساله حضور خود در راهپیمایی روز قدس را بسیار مهم دانست و گفت: حضور من و تمام مسلمانان باعث حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع غزه خواهد بود چرا که حمایت ما از فلسطین با عث نابودی و سرنگونی رژیم صهیونیستی می شود.

وی برگزاری راهپیمایی ها را بسیار ضروری خواهند و خاطر نشان کرد: این راهپیمایی ها می تواند چراغ امیدی باشد برای مردم بی دفاع فلسطین تا بتوانند در برابر استکبار جهانی مقاومت و از مواضع خود سرسختانه دفاع کنند.

آزاده رحیمی یکی از مدرسین دانشگاه در این راهپیمایی حضور پیدا کرد و علت حضور خود را اینگونه عنوان کرد: حمایت از خواهران و برداران دینی که مظلومانه مورد کشتار قرار می گیرند از مهمترین علت های حضور بنده در این راهپیمایی بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که پیام شما به سران رژیم صهیونیستی چیست فقط یک کلمه را بکار برد و گفت: «القدس لنا»

این مدرس دانشگاه افزود: این راهپیمایی ها نشانگر این است که افکار عمومی همیشه همراه و همیار مردم فلسین است.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : اسرائیلی ها دست از این جنایات بردارند / تا پای جان در برابر حمایت از اسلام و مسلمین خواهیم ایستاد

اسرائیلی ها دست از این جنایات بردارند / تا پای جان در برابر حمایت از اسلام و مسلمین خواهیم ایستاد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS