امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 03:07:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4794

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 14:34

اختصاصی / گزارش مردمی (1) از را هپیمایی روز قدس

برای دفاع از آرمان های امام خمینی در خصوص فلسطین به خیابان ها آمدیم / قدس باید آزاد شود

حضور مردم در روز قدس در اصل بیعت دوباره با امام و رهبری و اعلام آمادگی آنها جهت حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین است.

برای دفاع از آرمان های امام خمینی در خصوص فلسطین به خیابان ها آمدیم / قدس باید آزاد شود

به گزارش خبرنگار جویباران، مردم همیشه در صحنه شهرستان جویبار از پیر و جوان تا کودک و نوجوان از زن و مرد و از دختر و پسر همه و همه برای دفاع از آرمان های امام خمینی(ره) و اعلام انزجار جنایت های رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و مراسم روز قدس را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کردند.

رضا قاسمی رئیس شورای شهر کوهی خیل در حاشیه این راهپیمایی در گفتگویی با به خبرنگار ما علت حضور خود را در این راهپیمایی این گونه بیان کرد:« ما برای اعلام وفاداری با آرمان های حضرت امام و نشان دادن انسانیت و اسلامیت خودمان و دفاع از مظلومان همیشه تاریخ، مردم بی گناه و بی دفاع فلسطین اشغالی به خیابان ها آمدیم.»

وی افزود: این جنگ غزه یکی از بی سابقه ترین کشتار مردم بی دفاع فلسطین در طول تاریخ بوده که یک طرف جنگ از همه نیروها و امکانات برخوردار است و طرف دیگر در ضعف کامل به سر می برد که این کاملا ناعادنه و جنایتکارانه است.

قاسمی انجام این راهپیمایی ها را بسیار با تأثیر دانست و تصریح کرد: چون این راهپیمایی ها در سراسر دنیا برگزار می شود می تواند در سیاست کشورهای قدرتمند و همچنین سازمان ملل تاثیر بگذارد که حداقل دست از تجاوز بردارند و از طرف دیگر می تواند قوت قلبی برای مردم مظلوم فلسطین باشد و انسجام و اتحاد آنها را افزایش دهد.

در ادامه یکی از روحانیون شهرستان جویبار در خصوص حضورش در این راهپیمایی عنوان کرد: همانطوری که در رسانه ها دیده شده آمریکای جنایتکار بار دیگر در آستانه روز جهانی قدس به دست اندازی و تجاوز به سرزمین فلسطین پرداخته و جنایات خود را بیش از پیش نشان داده ما نیز به حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین در این راهپیمایی شرکت کردیم.

حجت الاسلام  چلنگری در خصوص جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه تصریح کرد: اینها به دفاع از حقوق بشر به این جنایات اقدام کردند. اگر میخواهید مبارزه کنید این مبارزه باید عادلانه و برابر باشد نه بدین گونه یک طرفه و نابرابرنه. همانطوری که همه جهان می دانند شروع کننده این جنگ اسرائیل بوده و این در حالی است که با توجه به بیداری اسلامی که در سراسر جهان برپا شده آنها باید دست از جنایات خود بردارند.

وی خاطر نشان کرد: قطعا حضور تک تک افراد در این راهپیمایی ها موثر خواهد بود، حضور مردم در نمازهای جماعت و دیگر راهپیمایی ها باشکوه و فراوان است امروز نیز شاهد حضور افراد بسیاری هستیم که می تواند سبب شود جنایتکاران اسرائیل از مواضع خود عقب بنشینند.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : برای دفاع از آرمان های امام خمینی در خصوص فلسطین به خیابان ها آمدیم / قدس باید آزاد شود

برای دفاع از آرمان های امام خمینی در خصوص فلسطین به خیابان ها آمدیم / قدس باید آزاد شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS