امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 18:14:03
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4768

تاریخ انتشار : 31/04/1393 - 08:05

انتقاد تند آیت الله معلی از دانشگاه آزاد:

دانشگاه آزاد را میراث امام نامیدند، میراث امام که لانه فتنه گران نمی شود!

امام برای اینکه در ایام جنگ به دولت کمک شود برای تاسیس دانشگاه آزاد کمک کرده بودند، حالا نمی شود چون امام کمک کرده بودند دانشگاه آزاد درست شود، کسی حق ندارد حرف بزند.

دانشگاه آزاد را میراث امام نامیدند، میراث امام که لانه فتنه گران نمی شود!

به گزارش جویباران، به نقل از شلمچه نیوز، آیت الله معلمی در خطبه های نماز جمعه گذشته قائمشهر در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: بنده دو هفته قبل از اردوی مختلطی که در دانشگاه آزاد برگزار شد و خبروعکس های آن در فضای مجازی منتشر شده بود که سزاوار نبود، صحبت کرده بودم و گله کرده بودم بدون اینکه از کسی اسم برده باشم، نه رییس محترم دانشگاه و نه از شخص دیگری.

وی افزود: اخیرا ریاست محترم دانشگاه در این ارتباط تعبیراتی داشتند که باز هم در فضای مجازی منتشر شد، اگر منتشر نمی شد من چیزی نمی گفتم. برادر عزیز اینکه می فرمائید به عنوان سربازان ولایت در دانشگاه نمی گذاریم کسی با هر عنوانی و شعاری عنوان مقدس اسلامی را از آن بگیرد، اولا بدان سرباز ولایت که اردوی مختلط آنچنانی را اجازه نمیدهد و تحمل نمیکند! سربازان ولایت آنهائی هستند که برای حفظ ارزش ها در عرصه امر به معروف و نهی از منکر آسییب می بینند و کشته می شوند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دوما کسی نمی خواهد هویت دانشگاه را از اسلامیت تهی بکند این خود مسئولان دانشگاه هستند، عملکرد آنها و عملکرد دانشگاه ممکن است تهی بکند و یا اینکه نه حفظ بکند این پسوند اسلامی را، اگر بخواهند هویت اسلامی را حفظ بکنند می توانند و گرنه رفته رفته ارزش های اسلامی و عفاف و حجاب کمرنگ میشود و هویت اسلامی را از دست میدهند.

وی ادامه داد: سوما دانشگاه آزاد را میراث امام و مولود انقلاب نامیدند، میراث امام که لانه فتنه گران نمی شود، امام در یک شرایطی کمک کردند که دانشگاه آزاد پا بگیرد چرا ؟ درآن شرایط که جنگ بود و هزینه آموزش عالی سنگین بود که در همین نماز جمعه برای راه اندازی همین دانشگاه آزاد قائم شهر از مومنین کمک جمع کردند.

آیت الله معلمی عنوان کرد: توقع این است که دانشگاه آزاد مانند دانشگاه امام صادق با کیفیت خوب اداره شود. جوانان بد نیستند پسران و دختران سالم هستند و هم استعداد رشد صحیح را دارند، این محیط آموزشی، تربیتی و فرهنگی  است که اثر می گذارد.

پدر دو شهید گرانقدر دفاع مقدس تصریح کرد: امام برای اینکه در ایام جنگ به دولت کمک شود برای تاسیس دانشگاه آزاد کمک کرده بودند، حالا نمی شود چون امام کمک کرده بودند دانشگاه آزاد درست شود، کسی حق ندارد حرف بزند.

وی افزود: پس سعی کنید در اصلاح بکوشید نه اینکه دفاع غیر موجه بکنید و یا خدای نکرده گلایه بی مورد بکنید و اگر هم باز دفاع غیر موجه ادامه پیدا کند مطالب دیگر و ناگفته هائی وجود دارد که مطرح خواهم کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، در بیانات امام جمعه محترم قائمشهر نکته قابل توجه ای اشاره شده است که آقایان دانشگاه آزاد بجای اینکه این اشتباه را بپذیرند و در جهت اصلاح بکوشند، دست به  مقابله و کارها انحرافی زده اند!

آخرین خبرها حاکی از آن است که مسولین دانشگاه آزاد با مسموم کردن فضای دانشگاه و کلاس های (ترم تابستان) علیه این چهره برجسته انقلابی، قصد به اعتراض  در شهر  دارند!

 حضرت آیت الله معلمی را مردم مازندران به عنوان پدر معنوی و یکی از دلسوزانی می دانند که  نصایح و رهنمودهای ایشان را همواره به گوش جان خریدند.

دیدگاه شما در مورد : دانشگاه آزاد را میراث امام نامیدند، میراث امام که لانه فتنه گران نمی شود!

دانشگاه آزاد را میراث امام نامیدند، میراث امام که لانه فتنه گران نمی شود!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS