امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 13:40:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4754

تاریخ انتشار : 29/04/1393 - 21:57

اختصاصی / درگفتگوی جویباران با رئیس شورای شهر کوهی خیل مطرح شد:

از جذب سرمایه گذار برای ایجاد پارک و فضای سبز در کوهی خیل تا وجود ظرفیت های بالای سرمایه گذاری در این شهر

رئیس شورای شهر کوهی خیل گفت: ما به شدت به دنبال جذب سرمایه گذار برای استفاده از ظرفیت های شهر کوهی خیل و زیبا سازی این شهر هستیم.

از جذب سرمایه گذار برای ایجاد پارک و فضای سبز در کوهی خیل تا وجود ظرفیت های بالای سرمایه گذاری در این شهر

رضا قاسمی در گفتگو با خبرنگار جویباران از جذب سرمایه گذار برای احداث پارک در کوهی خیل خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه کوهی خیل شهر نوپایی با ظرفیت های بالاست لزوم ایجاد فضای سبز و پارک در این شهر ضروری است لذا چهار محل در محدوده شهری کوهی خیل وجود دارند که می توان از آنها بهره برداری مناسب کرد.

وی با بیان اینکه زمین ورزشی به مساحت 4 هکتار در کوهی خیل وجود دارد تصریح کرد: این زمین محل خوبی برای ایجاد پیست موتورسواری و دوچرخه سواری است که برای گذران اوقات فراغت شهروندان به خصوص جوانان می تواند بسیار مناسب باشد.

رئیس شورای شهر کوهی خیل از طرح ایجاد سونا و جکوزی در محل حمام عمومی بلا استفاده کوهی خیل خبرداد و اذعان داشت: این محل دارای همه امکانات آب، برق و گاز می باشد که می تواند متضمن حداکثر سود برای سرمایه گذاران باشد.

وی به ایجاد پایگاه گل و گیاه در جنب مزارشهدای کوهی خیل اشاره کرد و گفت: با توجه به طرح ساخته شدن پایانه گل و گیاه در جویبار این محل می تواند محیط خوبی برای ترویج گل و گیاه در کوهی خیل باشد.

قاسمی همچنین به زمین7 هکتاری در جنب بخشداری گیل خواران که در تملک اداره راه و شهرسازی قرار دارد  اشاره ای کرد و افزود: با جلساتی که با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان جویبار و مسئولان کشوری و نماینده اداره راه برگزار شد در تلاش هستیم تا تملک این زمین را برای شهرداری کوهی خیل مصوب کنیم تا مجتمع تفریحی و توریستی هم برای شهروندان و هم برای مسافران فراهم شود.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : از جذب سرمایه گذار برای ایجاد پارک و فضای سبز در کوهی خیل تا وجود ظرفیت های بالای سرمایه گذاری در این شهر

از جذب سرمایه گذار برای ایجاد پارک و فضای سبز در کوهی خیل تا وجود ظرفیت های بالای سرمایه گذاری در این شهر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS